Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » én vagyok béna? Vagy gond van...

én vagyok béna? Vagy gond van a kukijával? Este fürdésnél mikor visszahúzom a kisfiam kukiján a bőrt (könnyen feljön a makkról) néha olyan nehezen tudom visszahúzni. Szegénynek csak kinn van a makkja, de nem menne a bőr. Ez mitól lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Most nem értem. Meddig akarod húzni a bőrt? Miért nem elég, ha már kint van a makkja?
2011. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy nem is szabadna ráncigálni, mert komoly sérüléseket okozhat, ami aztán egyszer csak begyullad...
2011. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam.felhúzom a makkról a bőrt és utána nem megy vissza a z eredeti állapotba.és nem ráncigálom.
2011. júl. 18. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baj!

Természetes!!

Az én kisfianak 2 hónapos kora óta teljesen fel tudom húzni a bőrt és minden este fürcsinél megmosom! Többször nekem is nehezebben jön vissza a bőr, de egy határozott mozdulat és már előre is megy! Az orvosunk mondta, hogy ez teljesen természetes és, hogy bátran húzzam elöre a bőrt! Most 2 és fél éves a kicsim!

Vannak kisfiúk, akiknek probléma mentes a bőrfelhúzás RÁNCIGÁLÁS nélkül viszont nagyon jó, hogy higiénikusan naponta tisztítani lehet! És vannak olyan kisfiúk is akiknek 3 éves korában sem jön fel sajnos!

2011. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fitymaszűkület egy fajtája. Mutasd meg orvosnak.
2011. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fitymaszűkület.Nem akarlak megijeszteni,de ha egyszer nem sikerül visszahúzni,akkor igazán gyorsan dokihoz kell vinni.Elszorítja a makkot és baromira fájhat is neki.Inkább kérdezz meg egy urológust.Ha minden rendben lenne,akkor ahogy simán hátrahúzod,ugyanúgy simán előre is kellene jönnie.
2011. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
fitymaszűkület?jaj, szegénykém.de voltunk a sebészeten ott húzták fel neki a bőrt, csak észre vették volna, nem?meg nem minden esetben marad úgy.többségében szépen lehet neki visszahúzni.azért akkor tényleg rákérdezek a dokinál.
2011. júl. 19. 21:10
 8/8 anonim válasza:
Egy kis oliva ojajjal próbáld.
2018. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!