Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S! buta volna a 15...

S. O. S! buta volna a 15 honapos kisfiam? Miért nem iszik pohárbol edig ivott mostmár nem fogagya el a poharat csak a cumisüveget és az miért van hogy nem tud semmit?

Figyelt kérdés
olvasom itt sok anyukátol hogy 13 14 honapos babájuk rá tud mutatni az állatokra a szinekre és testrészeikre az én kisfiam meg semmit nem tud semmit probálom neki mutatni de nem érdekli vagy én nem mutatom neki elég játékosan? a krumplit ügyesen az asztalra hordozza meg a játékait is összepakolja ha lássa h pakolom a dobozba segit stb de akkor ezeket miért nem tudja
2012. febr. 14. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más. Én minden gyerekemet ugyanúgy nevelem, mégis az egyikük tudott 10 hónaposan pápát integetni a másik meg soha nem csinálta. Az egyik félt lecsúszni a csúszdán a másik 18 hónaposan már imádta. A kisfiadat nem kötik le a mutogatós játékos könyvnézegetések, mert ő a tettek embere. Inkább pakol, gondolom jön megy intézkedik egész nap. Nekem a fiaimat egyáltalán nem tudtam lekötni a mutogatós könyvekkel a kislányom meg él hal értük és ha nem érek rá, magában is előveszi és nézegeti a könyvecskéket. Ne aggódj a gyerekek különbözőek és ez a jó bennük.
2012. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen egy kicsit megnyugodtam :)
2012. febr. 14. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos a fiam, de elképzelni nem tudom, hogy 2-3 hónap múlva tudja a színeket meg állatokat. Nem tartom ezt nagy problémának, ő is inkább pakolós fajta. Ráadásul azért, mert nem mutatja, lehet, hogy tudja már, csak most nem érdekli a mutogatás.

Nyugi, ahogy az első mondta, nincs miért aggódnod.

2012. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15 hónapos ikreim vannak.

Még cumisüvegeznek.

Pohárból reggeli után kapnak gyümölcslevet, de a fele még mellé megy (pedig én tartom a poharat)

A lányom imád könyveket nézegetni, simán elpakolja a játékokat, ha megkérem, rá tud mutatni a már ismert tárgyakra.

A fiam meg állati rossz, csak a rosszaságon töri a fejét és sokkal lassabban fejlődik. Ma először hozta oda nekem a cumisüvegét, mikor kértem.

Szóval ne aggódj! Foglalkozz a picivel sokat és meglesz az eredménye!!!!

2012. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézus. 3 évesen tanulják a színeket.

Pápát sem integet minden gyerek és nem majmok, hogy utánozzanak folyamatosan. Tapsolj-tapsolni fog.

Egyéniségek. Ki erre, ki arra fogékony.

2012. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Buta???? Egy 15 honapos??? Dehogy is, ne is gondolj ilyenekre. Kisfiam 2 eves mult es meg nem ismeri a szineket. :)) Kesobb majd erdekelni fogja es megtanulja ne aggodj. Inkabb lazulj es elvezd ezt a korszakot mert olyan hamar elrepul es csinaljatok sok olyat amit szeret a kisfiad es ami erdekli ot.
2012. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitő válaszokat mostmár teljesen megnyugodtam :)
2012. febr. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!