Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák, nunis kérdés?

Kislányos anyukák, nunis kérdés?

Figyelt kérdés

lányom 2 éves,és mondogatta h fáj a nuna.megnéztem,és a hüvelye illetve körülötte eléggé piros.és amikor pelus csere van,akkor is alig engedi magát letörölni.elvittem orvoshoz,látta ő is hogy piros,elküldte teljes vizelet vizsgálatra,de mindene negatív volt.nem adott rá semmit.

de azóta is mondja hogy fáj és ugyan olyan vörös.

volt valakinek ilyen,mit lehet vele csinálni?

probáltam hogy aloe forst-öt vattára fújok és úgy kicsit lemosom neki,de nem engedi.

már nem tudom mit tudnék vele csinálni.


2012. febr. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szódabikarbónás lemosást szoktam csinálni. Ha engedi a törölgetést, akkor kb. 1,5 dl vízbe 1 mokkáskanál szódabikarbónát feloldok, vattával áttörlöm a területet, levegőn hagyom megszáradni, pelus (krém nélkül!), naponta többször. Ha nem engedi a törölgetést, akkor ugyanilyen oldatot rácsurgatok a nunijára vagy beleültetem egy kicsit. Letörölni soha nem szoktam, hagyom megszáradni és ilyenkor kerülöm a plusz kencét (egyébként is gyógyszertári fürdetővel fürdetem).
2012. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kend be a hüvely környékét canestennel nagyon vékonyan,reggel és este,a többi pelus cserénél,sudocream,2 nap alatt rendbe fog jönni,tapasztalat.
2012. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

valami speckós krémet írt fel az orvos,a nevét nem tudom,mert úgy keverik a gyógyszertárba,de hát ez végül is popsi krém,mert egyszer már kapta mikor hasmenése volt és kicsípte a seggét,meg a nunija körül,most ugyan azt kapta,de hát azt nem lehet neki a hüvelye köré kenni.

köszönöm a válaszokat!remélem sikerülni fog.

már csak az a kérdés foglalkoztat mi lehet ez és mitől?

2012. febr. 14. 11:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet.Ezen ne is agyalj.Én is a Canestenre szavazok.Vékonyan kend be,tényleg gyorsan rendbe fogja hozni.
2012. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem kenném be Canestennel a kislányom nuniját orvosi indikáció nélkül!
2012. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg bármitől lehet, nálunk akkor volt, amikor már kezdett a bölcsiben egyedül pisilni és ő maga törölte magának, na akkor volt, mert gondolom azét még nem tudta rendesen törölni.
2012. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer összeragadt a hüvelye,és a gyereknőgyógyászaton a vitamin olajat írtak fel,azzal kellett neki kenegetni.
2012. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összeragadás,és fájó kipirosodás kicsit más...ez utóbbi fertőzés,gombásodás is lehet,arra pedig édes kevés a vitaminos olaj.
2012. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd bőrgyógyászhoz.
2012. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!