Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1000. kivigyem-nevigyem...

1000. kivigyem-nevigyem kérdés? (ekcémás gyerek)

Figyelt kérdés
Nálunk tegnap és ma is -10 fok van!Tegnap kivittem egy röpke félórára 19 hónapos lányomat,estére ott volt a 2.ekcéma folt a tegnapelőtti mellett:( Szépen süt a nap,de egyszerűen nem tudom mit csináljak.Mert csak -10 fok van.

2012. febr. 9. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiam is ekcémás, két éves múlt, hat lóval sem lehetne bent tartani. Viszont a fiamon nemcsak foltok vannak általában, hanem az egész teste csupa száraz és piros. Mielőtt kiviszed előtte egy fél órával kend be és amikor beviszed akkor is.
2012. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vastagabban kend be az ekcémás területet, vidd ki egy kicsit, majd ha behoztad megint kend be.
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tegnap is vastagon be volt kenve...erre mindig nagyon figyelek(kozmetikus vagyok),de a kenés semmit nem ér nálunk.
2012. febr. 9. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a sima zsírzókrémmel szoktam bekenni, mielőtt kiviszem, és nincs gondunk. Amúgy mitől ekcémás? Élelmiszerallergia, vagy egyéb?
2012. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csakis és kizárólag a hidegben jön elő! :(
2012. febr. 9. 15:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem riogatni akarlak, de nekünk azt mondták, hogy az esetek többségében bizony fehérjeallergia áll a háttérben. Én kivizsgáltattam a lányomat a gasztrón, és szójaallergiája van, attól ekcémás.
2012. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Őt is kivizsgálták és semmi baja...azt mondták,majd kinövi.És tényleg csak a hideg okozza neki.Kimegyünk és meglátjuk :S
2012. febr. 9. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Mákotok van, nagyon irigyellek. Nálunk elég gáz az ekcéma plusz a szójaallergia. Képzeld el, milyen rossz, hogy még egy falat csokit, vagy egy kiflit sem ehet meg :(
2012. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem felnőtt koromban jött elő a kezemen a hidegre az allergia. Ha bundakesztyű van rajtam, akkor nem jön elő. Ha egy kicsit is fázik a kezem, akkor egyből. Ezért már ősszel is bundakesztyű van rajtam, akármennyire nevetséges. Valahogy próbáld védeni azt a területet. Nekem bevált.
2012. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Neki is csak ott jön elő,ami nincs eltakarva...speciel ugye az arca :(

Az állán volt ugye 2,most hogy kivittem(20 percre)este megfürdettem már láttam is az orra mellett ott egy jó nagy folt :(.

ÁÁÁÁÁÁÁÁ kész vagyok,mert tudom ,hogy ki kell mennie a friss levegőre,meg bent nem lehet egyszerűen lekötni semmivel...

Közben meg próbálnám védeni az arcát,mert ahogy kijön már marja,vakarja is csórikám...nem szeretném ha hegyes maradna neki :(

2012. febr. 9. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!