Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek? Röhej hogy ha...

Szerintetek? Röhej hogy ha kiírsz egy kérdést mindig akadnak olyanok akik beléd kötnek.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem beled kotnek, hanem nem ertenek veled egyutt. Miert baj ez? Nekem megall az eszem az olyan kerdezokon, akik elvarjak, h mindenki ertesen veluk egyutt.
2012. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Van valami abban, amit az első ír.

Ma volt egy kérdés, amiben többen nem értetünk együtt a kérdezővel. Hát végül megemlítette Isten szép nagy állatkertjét, meg hogy mennyire megkeseredettek vagyunk. Holott az Ő hozzáállása volt maximálisan negatív.

Ha meg provokatív kérdést írsz ki, ne is számíts másra.

Garantál a támadás, ha a gyerek fegyelmezése, az abortusz, a természetes szülés, a hosszú szoptatás kerül terítékre.

2012. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy szerintem ezt a kérdést is "az a bizonyos kérdés" kiírója tette fel.

Nem gondoljátok, kedves első és második?

2012. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen én tettem fel és gondoltam hogy ti is megtaláljátok.De egyébként pont ti miattatok írtam ki,ti kezdtetek el támadni.És nem értem ha valaki feltesz egy kérdést akkor miért kell belekeverni a gyerekét?????

De mások válaszaira lennék kíváncsi,ha nem bánjátok.Köszi

2012. febr. 9. 20:16
 5/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Bocs, de én más kérdésre gondoltam. Abban nem volt gyerek. Mi volt a kérdésed? Belinkelnéd?

2012. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem rohej! engem mar idegesitenek a hulye kerdesek,amiket naponta megkerdeznek 5-en minimum! ahelyett,hogy beirnak az itteni keresobe es kidobna nekik 200 ugyanolyan kerdest,amire valaszt varnak!!!

nem tudom a te kerdesedbe mi volt,de engem kifejezetten zavarnak a szexeltem a pasimmal-terhes lehetek? es az ehhez hasonlo buta kerdesek!!!

2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok: nekem az a rohej, h lepontozol amiert nem ertek veled egyet. Gondolom te vagy a pelenkas kerdezo. Eltalaltam??? : )
2012. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tegyél egy szívességet 76%-os!
2012. febr. 9. 20:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem teszek. Kulturaltan, normalis hangvetelben irok. Jogom van hozza. Ha pedig nem tetszik, ne kerdezgess itt!
2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
belinkelne valaki a kerdeset,mert igy nem igazan tiszta az egesz sztori!!!
2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!