Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó "baba"sampont...

Ajánlanátok jó "baba"sampont a 2 éves érzékeny bőrű kislányomnak, ami kimosható a hajból?

Figyelt kérdés

Eddig Gabit használtunk, nem is volt vele semmi baj azon kívül, hogy képtelenség kiöblíteni a hajából. Nincs hosszú haja, fül alá ér körben, de lehet, hogy nagyon vékony szálú és azért nem jön ki a szálak közül a sampon. Szegény gyerek, már utálja a hajmosást, mert legalább 5 percig kell zuhanyozni a fejét mire nem habzik.

Többször volt úgy, hogy látszólag és érzésre is kész volt, kivettem a kádból, megtöröltem, elkezdtem fésülni, és ettől újra habzott a fején a sampon. Na, kezdhettük előröl az öblítést.

Nem vagyok béna, nem használunk túl sok sampont, tudom, hogy kell alaposan leöblíteni a hajat, de ez a sampon valamiért nagyon ragaszkodik a lányom hajához.

Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, vagy másnál is ez a tortúra van? Milyet használjunk?



2012. febr. 14. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik Gabit használod? Mi a Gabi tincsszelidítőt, az egyik csemetémnek vastagszálú, dús, hosszú haja van, a másiknak vékonyszálú, de szintén hosszú, nincs ilyen problémánk.
2012. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a DM saját márkás samponját használom (babylove) és jónak tűnik. Viszont iszonyú kevés kell belőle. Én kb. 3 borsónyit teszek rá a hajára.
2012. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima víz. Esetleg enyhe olivaszappan. Nem kell más a baba fimom bőrére, de habzó sampon semmiképp. Ugyanis a habzásért az SLS (sodium laureth sulfate) a felelős, azt használják automosókban is...A Gabiban is van.
2012. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem, Gabi szappanmentes sampont használunk 3 hónapos kórtól ajánlott.

Kedves utolsó: a sima csapvíztől nem lesz tiszta a haja, izzadékony fajta, és még enyhén zsírosodik is lányom haja. Erre mindenképpen sampon kell!

2012. febr. 14. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Foreveres Aloe jojoba sampon. Káros anyagoktól mentes, nulla napos kortól használhatod nyugodtan. Természetgyógyászok szövetségének ajánlása rajta van, meg a német Dermatest minősítés is, vagyis még véletlenül sem allergizál.
2012. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam atópiás dermatitiszben szenved, a fejbőre is száraz, érzékeny. Mi Linola sampont használunk hetente kétszer.
2012. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap vettünk DM-es gyereksampont, este meg is mostuk a haját és pár másodperc zuhanyozással ki is jött a hab a hajából és még szebb is lett, mint szokott!:)) A bőrén sem látok mára semmit.

Sajnálom, hogy 1 év után kellett rájönnöm, hogy a Gabi sampon egy sz@r, legalább is ez a fajtája:( Hogy miért nem cseréltem le korábban, tiszta hülye vagyok.

2012. febr. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!