Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónaposan normális, hogy...

9-10 hónaposan normális, hogy még kibüfizik? Vagy valami baba van a kislányomnak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy valami baja van a kislányomnak?
2010. nov. 30. 09:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja, hiszen még a felnőttek is büfiznek néha.

Ha úgy gondolod komolyabb dolog állhat a háttérben kérdezz rá a védőnődnél, illetve a gyerekorvosnál szerintem.

2010. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Büfizni az rendben van, de, hogy KIBÜFIZIK, az normális-e?
2010. nov. 30. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbál meg megbufiztetni evés közben.

Lehet,hogy sok levegőt nyel közben,ami olyan "erővel" jön vissza,hogy "kisodor" eg kis ennivalót is:))

2010. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az én 1 éves kisfiam is bukik még. Főleg ha hason van. A doktornő szerint lehet enyhe reflux, de nem tud mit csinálni vele, majd elmúlik. Volt rá gyógyszer, de bevonták, mert szívritmus zavart okozott. Ne aggódj, majd kinövi, és amikor gyakrabban lesz függőleges helyzetben, már nem fog bukni.
2010. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, egy kicsit megnyugodtam, de majd a védőnőmet is megkérdezem azért. Nem tud megülni a fenekén evés után sem és gondolom azért is jön ki belőle a kaja, de azért annyira nem vészesen és nem minden nap, csak elég gyakran előfordul.
2010. nov. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!