Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Voltatok-e mar olyan helyzetbe...

Hajnal-Tunde kérdése:

Voltatok-e mar olyan helyzetben, hogy a babatok nem akart enni semmit? Mi masfel evesek vagyunk es ma szinte semmit sem evett a kislanyom. Nem tudom, hogy mit csinaljak.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányom 1 éves, és 1 hete nem eszik. Max. kenyeret, egy kis felvágottat, néha egy kicsi joghurtot. Nem tudok mit tenni, megtömni nem fogom. Majd elmúlik, és megjön az étvágya.

Ha a kislányodnak nincs baja, nem látod rajta, hogy esetleg beteg lenne, akkor most épp ilyen napja van.

2012. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
volt ilyenkor több folyadékot adtam neki és sok gyümit pár nap és helyreáll az étkezése
2012. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt:-) Nyugi, éhen halni nem fog:-) Adj neki folyadékot, pl. tej. 1-2 nap és újra eszik. De nem erőltesd, vagy adj neki kekszet,babapiskótát had rágcsálja. Ha éhes lesz úgy is kéri.
2012. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a fogacskája, és fáj az ínye??
2012. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2 hétig tejen és túrórudin kivül mást nem evett.

Dokit felhivtam,azt mondta,hagyjam.

Egyik napról a másikra ugy ébredt hogy mászott a hűtőhöz.2 éves volt ekkor.

2012. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt nem kell erőltetni ha éhes lesz fogja kérni nyugodj meg. Most jelenleg mi is ilyen korszakot élünk mindig van előtte egy kis nasi(keksz és ropi nem édesség) legalább ennyit is nyammog és iszik rá rendesen.
2012. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Üdv a klubban! Az én kisfiam is 1,5 éves és pár hete a negyedét sem eszi meg annak, amit szokott. Imádta a gyümit eddig, de most meg szinte sír ha meglátja... nagyon nehéz, mert ő meg ráadásul tej és tojás allergiás, így amúgy sem ehet olyan sokmindent. Pét napja adok neki vitacolant és béres cseppet, mintha egy pici javulás lenne, remélem, most már beindul az étvágya. Foga nem jön, doktornő sem látta, hogy jönne neki... Amúgy mindenki azt mondja, hogy ne erőltessem az esvést ,mert megutálja, de elég nehéz betartanom, mert tudom, régen mennyi evett, most meg szinte semmit.
2012. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év 4 hós a fiam, és rendszeresen voltak/vannak ilyen időszakai. Tudom, hogy nem kell erőltetni, majd elmúlik, de ez akkor könnyű, ha amúgy jó húsban van a gyerek. Az én 12 kilós fiamnál kész tragédiának élem meg, ha nem eszik.
2012. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!