Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Feltalálja magát a 3 és fél...

Feltalálja magát a 3 és fél éves gyereketek?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nem tud egyedül játszani, nagyjából azóta mióta megvan a kis tesó ő 8 hónapos.

Mikor megszületett a második nagyon sokat vele volt foglalkozva, hogy ne bántsa annyira a tesó érkezése és emiatt is gondolom már nem akar egyedül játszani.

A másik meg, hogy rákattant a videó játékokra, egyedül kezeli a netet ami nekem is lenne gond csak nagyon rá kattant azzal tud egyedül játszani:) persze korlátolva van neki mennyit játszhat de már aggaszt, hogy ennyire unatkozik egyedül...nekem de főzni kell stb.nem érek rá vele játszani régebben ezzel nem volt gond szépen elvolt a játékaival...sajnos a két gyerek miatt nem is tudok sokat játszani vele mint azelőtt nem marad annyi energiám.

Emiatt van is bűntudatom, apa sokat játszik vele de nincs mindig itthon ugyebár...van még hasonló helyzetben vki???


2012. febr. 16. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
a videó játék elkezdése vezetett odáig hogy unatkozik.szerintem egy 3 éves gyereknek semmi keresnivalója a számítógépes játékoknál.egyébként ebbe a korban változnak egy kicsit a gyerekek,én úgy láttam az enyémen,hogy jobban lekötik a foglakozós játékok pl a kirakós,ügyességi társasok,ügyességi játékok.de persze nem a gépen hanem az életben.
2012. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen nincs keresni valója a gép előtt de azért ne úgy képzeljük el, hogy napokat ott ül, kint van sokat a levegőn és más dolgok is a lényeg, hogy ne egyedül....

Sajnos ha főznöm kell és társai és vergődik az unalomtól akkor megengedem neki a gépet...

De most bele ültetted a fülembe a bogarat és kipróbálom, hogy 2 napig nem engedem a gép elé..

Egyébként másfél éves kora óta legozik, duplozik, nagyon okos gyerek, érdeklődik minden iránt...szóval egészséges kisfiú, de ha unatkozik nem tudom mit is tehetnék...erre szeretnék ötleteket nektek mi vált be...oviban nem járunk most mert hazahoz minden betegséget a picinek is. Nem a gép óta unatkozik kb.ősz óta.

2012. febr. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!