Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon nehezen viselem a...

Nagyon nehezen viselem a párom lányát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt élünk néhány éve már,kezdettől nem szeretem valamiért,de ez egyre durvább!Komolyan az agyamra megy!!!!nyivákol,nyávog,értetlen,kur..ra nem fogad nekem szót,bár lassan az apjának se.Van egy tesója is,azzal nincs bajom,meg több gyerek a családba velük sincs!!Az anyjuk egyáltalán nem "neveli"őket,egyre kezelhetetlenebbek..a nagy lassan serdülőkorba lép!És ma megint jön..már ott tartunk,hogy minden hétvégén!Otthonról lepasszolják állandóan..persze úgy jön ki,hogy ő akar jönni,de tuti,hogy nem ő találta ki.Az apja persze nem lesz itthon,mert dolgozik valószínűleg hétvégén.Megint sz én nyakamba szakad...
2012. febr. 17. 08:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt nevelőanyám,akivel még együtt is éltem,bár 15 éves elmúltam már,folyton éreztette velem,hogy utál.Én azért nem viselkedek vele,úgy.Szerintem,ő nem is sejti,hogy idegbaj kerülget amikor itt van..
2012. febr. 17. 08:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem is olyan régen hasonló problémával tett fel kérdést "nevelő" anyuka.Volt olyan is,hogy nem egy nyelvet beszéltek és ez is problémába ütközött.Ők szép számmal kaptak tanácsot nézd meg.
2012. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy elviselni,hisz kitagadni nem tagadhatod ki.

Biztosan nehéz!

Hány éves?

Valami közös programot,ha szervezbétek jobban menne az idő s talán neked is jobb lenne!

2012. febr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyek? Nem bírom kezelni a párom kislányát, nagyobb probléma, hogy Ő sem, és mindenki utálja!


A második válaszoló vagyok.Hírtelen ezt találtam neked.Másold át a keresőbe.

2012. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
9 lesz!igazából nem akarok vele még egy légtérbe se lenni..Ő a mama kedvence is,van 6 unoka,nem ő a legkisebb se..múltkor felhívott a mama,hogy mondjam meg az apjának,hogy nehogy merjen kiabálni,vagy rászólni hangosabban,mert olyan érzékeny szegény..azt hittem frászt kapok!!!érzékeny??nehogy már ne lehessen rászólni!!hisztis,nem érzékeny..
2012. febr. 17. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Közös gyereketek nincs?

Mióta vagytok együtt?

2012. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közös nincs,valószínűleg nem is lesz.4 éve élünk együtt.
2012. febr. 17. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a párodat csesztetném, mi az, hogy elhúz otthonról, ha jön a lánya? Ezt nem engedném. Azt mondod kezdetektől nem szimpatikus. Egy 5 éves megérzi, tudja, ha valaki nem szívleli. Lehet, hogy innen fakad a probléma gyökere, hogy ő tudja, te nem szereted és azért olyan amilyen. Én nem mondom, hogy nincs rosszul nevelve, de te vagy a felnőtt, neked kellene okosabban hozzáállni, bár nem írtad, hogy próbálkoztál-e másképp viszonyulni, de abból, hogy írod, már kezdetektől nem szimpatizáltok, gondolnám, hogy nem igazán.
2012. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek, senkinek sem kell!

Ha így áll a helyzet, akkor pedig be kell rendezkedni a hétvégi gyerekekre. Kell nekik saját leválasztott gyerek rész, saját asztal hálórész... érezni hogy oda is "haza" mennek. És be kell fogni őket az ottani dolgokba, és mellette hagyni kell, hogy éljék meg a saját hévégéjüket. VAgyis el tudjanak vonulni pihenni. Ha azt érezteted velük, hogy a hétvége számodra milyen megerőltető, mert velük is foglalkozni kell meg nevelni az nem jó. Kellene egy fix program... pl szombat bevásárlás, ebéd után játszótér, filménézs... stb. Hogy tudják mit várhatnak és te is tudj pihenni. Nem kell folyton együtt lenni.

Nekem volt nevelőanyám és bizony mindig azt láttam milyen fárasztóak vagyunk neki. Pedig mi baromi jól el lettünk volna ha lett volna saját helyünk és mozgásterünk. Tudtuk volna előre mi lesz a program hétvégén... A másik fontos, hogy a két napból az egyik napon az apukának kell szervezni a programot, NÉLKÜLED! Legalább egy fél napot CSAK együtt kell eltölteniük. Pl csinálhatnátok, hogy ők elmennek sétálni délelőttönként, vagy bevásárolni amíg te főzöl. Vagy takaríthatnának közösen.

A gyerekek meg értelemszerűen maradnak otthon, ha apuka dolgozik. Ebben vita nincs. És nektek is kellenek a kettesben eltöltött hétvégék, ebben sincs kompromisszum.

2012. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nekem is van egy kisfiam.A hétvége azzal telik,hogy együtt játszanak,ha találkoznak!Falun élünk,itt nincs bevásárlás,meg programok..itt semmi nincs.Ők alszanak10-ig,aztán punnyadnak a tv,gép előtt.Arra nem képesek,hogy egy kanalat el tegyenek maguk után..én már belefáradtam.Az apjuk azért nem mindig dolgozik,de ha itthon van akkor is olyan mintha nem lenne..
2012. febr. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!