Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes pocakos vagyok és...

36 hetes pocakos vagyok és nagyon összevesztem a párommal tegnap? Nagyon nehezen viselem? Mit tegyek? Volt már igy más is? Az idegtől nem indulhat be a szülés ugye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha be is indulna, a 36. héten már nem lenne katasztrófa.
2011. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ugye ettől nem fog?
2011. febr. 25. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:

mi a 30héttől végig veszekedtünk, tiszta ideg voltam

a kiírt napon szültem.de azért próbálj kevesebbet idegeskedni

2011. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj most meg, veszekedés mindíg is volt és lesz. Gondolj arra h most nem engedheted meg még a férjednek sem, hogy ebben az állapodban ennire feldühítsen, esetleg emiatt legyen idö elött babád. Gondolj valami szépre, pl. a kisbabádra, beszélj hozzá, nyugtasd meg h nem lesz semmi baj, esetleg hallgass valami kellemes zenét...és ha netán most megszületne meg, sem lenne gondd, hisz már fel van készülve a méhen kívüli életre.
2011. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fogsz ezért szülni szerintem-bár nm tesz jót.

Csinálj valami olyat, amit szeretsz és megnyugtat.A kibékülés eljön-ne idegeskedj!Minden jót!

2011. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fúú, megértem, most hogy érzed magad. Mi nem is szoktunk veszekedni, most sajnos mindketten ingerültebbek vagyunk, és megeshet. Én csak 16 hetes voltam, és 2 napig sírtam, ki akartam dobálni a cuccait a gangra :) Hozzá kell tenni, majdnem baj lett, mert annyira görcsölt a hasam, gondolkodtam, bemegyek a kórházba, aztán no-spa segített. Tény, hogy egyik terhességem alatt sem voltam eddig ilyen ingerlékeny, ráadásul észre sem vettem jó ideig. Mostmár megbeszéltünk mindent, és mondtam mindenkinek itthon, igenis, most ők legyenek rám tekintettel, nem fognak belehalni, ha fél évig nem nézem el annyira mindenki hülyeségét. Tudom, nem könnyű most neked, de meg fogjátok tudni beszélni. Kérd meg te is, legyen rád (és persze a babátokra) tekintettel!!!! Én még kegyetlenül jó meg is mondtam a páromnak, ne aggódjon, ez még csak a kezdet, amikor hetekig nem alszunk majd a baba meg csak sír, na akkor leszünk igazán ingerültek, de túl kell élni valahogy :)

A 2. fiam 36 hétre született 2800 gr, gyönyörű baba volt nagy hajjal,szuper intelligens (120as IQ) már 21 éves, szóval ne ijedj meg attól sem, ha meg akarna születni :)

KITARTÁÁÁS :)

2011. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Békülj ki vele.:) Mi ezen a kérdés? :-)A veszekedéshez két ember kell,tehát biztosan nem csak ő volt a hibás. Nem érdemes elszúrni piti veszekedésekkel a családi életet.
2011. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!