Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen ehet egy gyerek...

Mennyi idősen ehet egy gyerek téliszalámit? Az egy éves unokahugom imádja. Nem tudom, hogy lehet e.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha szereti akkor miért ne egye?? Hidd el a gyerekek pontosan tudják, mit szeretnek.Az én fiam 4 hónaposan már ette a májkrémet,és mai napig is imádja..9 hónaposan az apósom bablevest adott neki(a babot turmixolta,és a bab levessel együtt ette...Mai napig az egyik kedvenc étele a fiamnak a bableves.A húgom kislánya 1 éves kora óta imádja a csirkelábat enni(olyan élvezettel szopogatja,hogy öröm nézni)pedig a családból senki nem szereti csak ő....
2009. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
te jó ég! májkrém 4 hónaposan? tele van tartósítószerrel meg sóval! még felnőtteknek sem egészséges, nemhogy egy babának!
2009. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Vannak "kerge" anyukák...bocs az OFF-ért.
2009. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen 4 hónaposan májkrémet evett a fiam! Ma 16 éves,és egészséges.A 16 év alatt csak bárányhimlős volt,és néha az óvodában/iskolában megfázás.Ma is mindent megeszik,nem allergiás semmire.Miért kell ebből olyan nagy ügyet csinálni?Mi is felnőttünk,és semmi bajunk nem lett..Azok a gyerekek akik már kiskorukban elevenebbek,és nyitottabbak a világ felé(és az anyuka nem sopánkodik azon,hogy :Hogy te jó ég megette a gyerek az almacsutkát is!!!Azok sokkal egészségesebbek lesznek,hisz a szervezetük jobban ellenáll mindennek...Egyébként szerinted amit a boltban veszel az mind egészséges? Már a dobozos tej sem az....Hagyni kell,hogy a gyermek fedezze fel az ízeket!
2009. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
"Mi is felnőttünk" - ettől falra mászom. Nem az előbbi válaszolók közül vagyok, de meg kell írnom. Apámnak is meghalt egy testvére, nagyanyám koránm meghal, koszorúérmeszesedés, nekem is meghalt egy újszülött testvérem, szóval ne mondd senkinke, hogy mi is felnőttünk, mert közülünk sokan nem. Igienis be kell tartani a védőnő tanácsát, mert mint ahogy a könyvelő könyvel, a védőnő a csecsemőgondozás szakija. Bocsánat, de nem tudtam megállni. Úgy tudom, másfél évesen ehet.
2009. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most akkor adhatok a kicsinek téliszalámit???
2009. jún. 5. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Megkérdeztem a védőnőt, még nem adhatsz azt mondta. Három évesen, mert nagyon fűszeres.
2009. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én három éves korig azért nem várnék. Az oké, hogy nem egészséges, de biztos nem azon akarod felhízlalni. Azért 1,5 éves koráig várnék. A "májkrém témához" annyit fűznék hozzá, hogy a 2 éves lányom imádja, nem emlékszem mikor kezdtük el, kb 15 hósan. De vannak olyan hetek ,amikor egyáltalán nem eszik húst, csak a virsli és a májkrém, ami állati eredetű étel és mindig megeszi. Máskor meg zabálja a husit. Szóval nem májkrémen él. Egyébként 4 hósan tényleg iszonyúan korai, de ha 16 évvel ezelőtt volt, akkor megértem, akkor még más volt a felfogás.
2009. jún. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 12.51-es "kerge"anyukás válaszoló vagyok.Az én nagy fiam 17(!) éves,és eszem ágában sem volt májkrémet adni neki 4 hós korában(holott én csak 20 éves kis "taknyos" anyuka voltam).Akkor is hasonló volt a hozzátáplálás menete,legfeljebb kisebb dolgok változtak,az alap NEM...a pici most 1 éves,de neki sem adtam 4 hós korában májkrémet(SŐT,még soha nem kapott).Majd kb.15 hós korában adok neki.
2009. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!! Jó kis vitafórum alakult ki belőle...sokat tanultam..bár még nincs saját babám, majd biztosan hasznát veszem. Nem adtam a kicsinek végül, csak megkostolta. Nem sokat van nálam, csak néha néha vigyázok rá, ugyhogy lehet, hogy legközelebb is kérdezek. Köszönöm mégegyszer!!!
2009. jún. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!