Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tud rajzolni 2,5 év...

Mennyire tud rajzolni 2,5 év körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 06:23
 1/8 anonim ***** válasza:
csak firkál.annyira nem szeret rajzolni
2012. febr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyira rajzol amennyire szeret rajzolni.3 éves,sosem szeretett rajzolni,pedig látta és szereti is nézni,csak neki ne keljen rajzolni,rajzol napocskát,rajzol köröket,rajzol egyeneseket,ember alakot,ha nagyon jó kedve van.néha azon gondolkodom miket rajzolna már ha szeretne is rajzolni?
2012. febr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves 4 hónapos, körkörös csigavonalakat rajzol, meg egyenes vonalakat. Meg összevissza firkát persze. Pont tegnap csinálta először, hogy én rajzoltam egy fejet, ő meg berajzolta a szemeket, orrot, szájat. A szemek és az orr csigavonalak voltak, a száj pedig sok egyenes vonal. De egy egész fejet még nem tud lerajzolni.
2012. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom eléggé ügyes és kreatív, 2,5 évesen még csak firkált, de azt nagyon szerette :) 1 hónappal a 3. szülinapja előtt már rajzolt emberkét: fej, test, szem, fül, kéz, láb, stb, tudott rajzolni tulipánt, napocskát, hóembert. Persze elég kezdetleges figurákat rajzolt, de nagyjából felismerhetőeket. De vannak napok, hogy egész nap rajzol, sokat gyakorol. Most 3 év 3 hónapos, sok mindent rajzol már, még mindig kezdetleges, de egész jók: maci, nyuszi, süni, ilyesmik.
2012. febr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejlábemberkéket :) (tudod, amikor a fejből "nőnek" ki a végtagok)

De pl. a lányom ilyesmit 3,5 évesen rajzolt először. Nagyon kis ügyetlenke volt. :) Aztán ovis lett, és rövid időn belül hihetetlenül sokat fejlődött. Az óvónők szerint most már kicsit jobban rajzol az átlagnál (5 éves).

2012. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Firkál, karikákat, csigavonalat rajzol, csíkot, és pöttyöz, de nem köti le a rajzolás. Húz egy csíkot, és azt mondja autó, egy másikat, az pedig a papa :) Festeni szeret, ecsettel vagy kézzel, de az is csak maszatolás, viszont élvezi.
2012. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 évesen nemrég kezdett el mosolygós arcokat rajzolni, 2 szem, meg egy száj, de most non-stop azt rajzol:D
2012. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire,még csak firka rajzai vannak de azokat ő megis nevezi hogy éppen mit rajzolt,én meg mondom hogy szép,alakul :)
2012. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!