Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek megissza (3 éves)...

Gyermeketek megissza (3 éves) az ACC-t?

Figyelt kérdés

Kisfiammal trükközni kell, csak teába issza meg. Vízzel nem nagyon. Kéri a "finom" gyógyszert (málnás Rhinathiolt):-)

De most ACC van itthon, amit ő is kaphat. Nem költök feleslegesen, ha nem muszáj.


2012. febr. 21. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak narancslével sikerült belediktálni.
2012. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaz, hogy négy éves, de megissza, bár én is inkább narancslével adom neki, nem kell kínozni feleslegesen.
2012. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs az az Isten, hogy rá tudjam venni. :-( A kanalasokkal is küzdünk rendesen, nem még az amúgy is rémes ízű ACC..
2012. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a szagtalan, ízetlen gyógyszerek jöhetnek szóba, a többit még málnaszörpbe keverve is csak nehezen tudom ráerőltetni.
2012. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De meg ám. Pici kora óta próbáltam neki elmagyarázni, hogy noha lehet nem ízlik, de attól gyógyul meg. 4 éves, és imádja az ACC-t :)
2012. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2 és a 4 évesem is megissza. Egyébként nekem sincs bajom az ízével. De miért baj, ha csak teával issza meg?
2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!