Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődés vagy óvodás gyermeke...

Bölcsődés vagy óvodás gyermekek anyukái, melyik az a vitaminkészítmény amely (tapasztalat alapján) segített, hogy a gyermeketek ne szedjen össze minden betegséget kb. kéthetente?

Figyelt kérdés

Melyik a LEGJOBB?


Tudom, sok zöldség, meg gyümölcs kell nem vitaminok.

Eszünk is, de a lányom folyton beteg,minden ráragad,és most hogy megszületett a kistesója, jó lenne ha nem lenne kéthetente beteg...


Aki nem ad vitamint az ne írjon...



2012. febr. 8. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Multi Tabs Immuno Kid-et adom a kiscsoportos óvodás fiamnak. Kb. havonta így is elkap vmit, de sokkal gyorsabban meggyógyul.
2012. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Immunotrofina + C vitamin (cebion) kombót adom az ovis lányomnak. Nem azt mondom, hogy nem szokott beteg lenni, de sokkal hamarabb túl van rajta.
2012. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vírusok ellen nem nagyon tudsz mit tenni.


November óta ezt adom mindkettőnek: Echinacea angustifolia 5ch (bíbor kasvirág) adagolása napi 5 golyócska 1 hétig minden nap utána 1 hét szünet, majd újra...

2012. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Cebion cseppet adok

És lehet kinevetnek majd itt is,de az én kisfiamnak a vöröshagyma csodát tesz,és ezt komolyan mondom!Szoktam egy kevéske hagymát összedarabolni megeszi,és mondhatom azt hogy alig alig betegeskedik azóta

2012. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Multi Tabs Immuno Kidet adom a 3 éves fiamnak. Nekünk ez bevált, október óta nem volt beteg! :)
2012. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


mi ezt kezdtük el adni. jó mert van benne probiotikum is. gyógyszerész barátnőm ajánlotta. mert sokat voltunk betegek, ő is ezt adja a bölcsis kisfiának.

105 hónapja kapja, de lekopogom most nem volt még beteg!

2012. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

105 hónapja? Valamit elírtál :)


Mi a marslakócskát szedjük. Kiscsoportos ovis a lányom, de volt bölcsis is. December óta nem volt beteg igazán, csak olyan náthácska, köhögésecske.

2012. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocs 1,5 hónapja. rossz gombot nyomtam meg
2012. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 éves kor alatt csak szirup adható, így nálunk a bölcsisemnek a Marslakócskák vált be :) Most is beteg a fél csoport, hála égnek a kicsimnek még csak az orra sem folyik. (kopp kopp :) )
2012. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Harangozó Sára ***** válasza:
Nálunk a legnagyobb fiamnak a Junglemals-t kezdtük adni nagycsoportos korában, miután az előző 3 évet végig betegeskedte (2 hét ovi, 3 hét itthon), pedig azt mondták, hogy csak az első év lesz ilyen, az alatt megerősödik. Nálunk nem jött be. Kell a vitamin! Most 9 éves, s mióta szedi nem volt beteg. :) Most a 3 éves öccsének is ezt adom, mert szeptember óta állandóan beteg, most is itthon van már több mint 1 hónapja. Remélem nála is beválik mert nálunk is itthon van még egy 4 hónapos kistestvér, nem lenne jó, ha mindent hazahozna.
2012. febr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!