Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérhetek az orvosunktól...

Kérhetek az orvosunktól laborbeutalót, nagyon étvágytalan, és elég sűrűn beteg pedig nem is jár oviba még, két éves múlt?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, és nem tudom lehet kérni laborbeutalót,nehogy vashiány, vitaminhiány álljon a háttérben.
2012. febr. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy kérhetsz.
2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már csak hogy nehogy rossz néven vegye helyette állítok fel úgymond diagnózist, de tényleg nagyon gyér étvágyú, és sűrűn lebetegszik.
2012. febr. 23. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mond meg neki hogy miket tapasztalsz. A mi dokinénink nem venné rossz néven, nagyon aranyos. Nem tudom a tiétek milyen?
2012. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 timike26 ***** válasza:
az èn 5 èvesem ugyanilyen volt.....nem tulzok de a 4 ève alatt amit magyarorszàgon toltottunk(most kulfoldon èlunk)17 volt a hein pàl korhàzba ès 11 szer a szent làszloba...èn minig is mondtam a dokinonek hogy valami nem stimmel,de beutalo nem adott.viszont a szent làszloba a gasztro foorvos kezdte vizsgàlni mert egy bennfekvès alkalmàval valaki jelentette neki hogy egy 2 ès fèl èves kisfiu a kis 9 kg-val màr sokatszorra van beutalva hànyàssal hasmenèssel.....aztàn kiderult hogy enzim hiànyos a dràgàm.... èn kiharcolnèk egy beutalot de nem csak vèrvètelre.... egy gasztroenteologus is megnèzhetnè....
2012. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyos a dokinénink, bár tud megjegyzést tenni.A kisfiam súlyával akkora baj nincsen, de magától, ha ráhagynám nem lenne ennyi sem, nagyon ritka hogy enni akarjon, vagy csak pár falatot, kedvence sincs.
2012. febr. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!