Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jelent valamit ha 3 éves...

Jelent valamit ha 3 éves kezdő ovis fiam keveset akar részt venni a közös foglalkozásokon?

Figyelt kérdés
nem rég óta jár oviba vegyes csoportba,azt mondta az ovónő szépen játszik most már mindenkivel,és a közös játékokban is részt vesz,a közös foglalkozásokon is,de van,hogy hamar megunja és el megy.az ovónő nem mondta hogy baj lenne azt mondja ő hagyja had menjen,de ez nem jelent semmi rosszat,hogy ő nem marad meg a foglalkozásokon?
2012. febr. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jelent semmi rosszat ne aggódj:)
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsi még. Ha 5 évesen sem üli majd végig, na akkor az már probléma
2012. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Azt jelenti hogy 3 éves, kezdő ovis :)
2012. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,én is igy gondolom,de arra voltam kíváncsi más is igy látja e.
2012. febr. 23. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A mi esetünk:óvodába kerülést követően (3 évesen) pár hónappal már jelezték az óvónénik,hogy a gyermek csoportfoglalkozásokkal nem köthető le(emellett magában játszik leginkább,akaratos,öntörvényű,nagyon-nagyon mozgékony) mára (5,5 évesen)tudjuk,hogy figyelemzavaros hiperaktív.


Az,hogy a te gyermeked nem köthető le mindig hosszasan,de ugyanakkor másokkal játszik,képes alkalmazkodni ,nincsenek magatartásproblémái,nem túlmozgásos az arra utal,hogy nem kell megijedned.

Sokat fog érni már egy év alatt is,most még nincs olyan feladattudata,nem olyan még a szabálykövetése mint amihez az iskolában majd szükség lesz,de addig még sok időtök van hátra.

2012. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,sajnos ez is eszembe jutott.de az az igazság hogy itthon ha kell ragaszt,festünk,olvasunk sokáig el van egy helyen,és én tudom,hogy le lehet őt kötni,csak hát gondlom az a program nem volt számára érdekes.ő is nagyon mozgékony és érzékeny,biztos fog ez még alakulni nála.
2012. febr. 24. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!