Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkaptok ti is minden betegség...

Elkaptok ti is minden betegséget kezdő ovis gyermekeitektől?

Figyelt kérdés
Most kezdte kisfiam az ovit, mindent hazahoz szegény.Lekopogom neki semmi baja, én viszont 3 hete köhögök, 2 napja be is lázasodtam és antibiotikumot kapok.Soha nem volt ennyire gáz az immunrendszerem...
2011. okt. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. A jővőben bízom, mert 5 évig vagy babát vártam, vagy szoptattam, most már ugyan volt egy évem a regenerálódásra, és érzem azért a hatását. De taccson van az immunrendszerem nekem is.
2011. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 3 hete beteg vagyok a kezdő ovis gyerkőcöm hazahordott betegségeitől :( Meg sajnos a pici tesó is :(
2011. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, az enyém a bölcsit kezdte áprilisban, de azóta állandóan beteg vagyok, pedig korábban sose voltam. Ráadásul terhes is vagyok, sajnos minden betegséget rámragaszt.
2011. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!