Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmondanád a véleményedet?...

Elmondanád a véleményedet? Melyik miért jó, melyiket vennéd meg?

Figyelt kérdés

A kislányomnak szeretnék vásárolni, és kezdő anyukaként elég tanácstalan vagyok,hogy játékkonyha vásárlásnál mire is kell figyelni.


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem két fontos dolog van, hogy a gyerek magasságához megfeleljen a konyhapult magassága, tehát ne kelljen derékból meghajolnia, ha játszik, valamint nekünk bejött, ha minél több ajtó nyitható, tehát sütő, esetleg hűtő rész, mikró, stb. :-)
2012. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a másodikra szavaznék, a tűzhely is élethűbbnek tűnik. Amúgy szeretem a smoby játékait, tartósak, jó minőségűek. Igaz, én fiús anyuka vagyok, de játszóházban a konyhasarok nagyon bejön.
2012. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a smoby van,csak a lila szinü,nagyon jó,szereti a lányom,nem kell hajladoznia:-)
2012. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 2. van, lilában. Valóban az a fontos, hogy állva is tudjon vele játszani. A lányom 2 éves múlt, 86cm, és szereti nagyon. Mondjuk szerintem lehetne benne több polc, meg lehetne nagyobb is, de szerintem még egy pár évig tökéletes ez is. Az ára is elfogadható. Bár semmi extrát nem tud. A tűzhely gombjai tekergethetőek, és közben "kattognak". A döntésed attól is függ, mennyit szánsz rá. Bár amiket belinkeltél, egy árban vannak. Azért a drágábbak között vanak szuperek, de az nálunk is csak álom volt. :-)
2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is Smoby van, abszolút bevált. A magassága alapján választottam. Most 3 évesen is állva, kényelmesen játszik mellette. Másodszorra is ilyet vennék.
2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van, a kisfiam nagyon szereti:

[link]


Én a teszveszen vettem (teljesen új volt, bontatlan csomagolásban) 10ezer Ft + szállítási ktg.

2012. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!