Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy kisgyereket nagyon megvise...

Egy kisgyereket nagyon megviseli, ha évvesztesség miatt ismételnie kell a nagycsoportot és új csoportba, új óvónőhöz kerül? Aztán egy év múlva meg az iskola miatti váltás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk pont emiatt azt javasolják, hogy inkább a kiscsoportot ismételje meg, pláne, ha nem is járt egész évet.
2012. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a kiscsoportot járja kétszer a lányom.


De szerintem nem kell nagyon aggódnod. Ha egy kicsit meg is viseli, akkor is túl lesz rajta.

Én anno így jártam, mert sokáig mamám vigyázott rám itthon, majd bekerültem egy nagycsoportba, de évvesztesség miatt a nagycsoportba kétszer mentem, majd jött a suli, tehát 3 év alatt 3 csoporttal ismerkedtem meg.

S itt vagyok, jól vagyok. :)

Persze akkor furcsa volt, na de legalább jól megedződtem. :)

2012. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták az oviban, hogy azért a nagycsoportot ismétlik, mert akkor közel 6 évesen már könnyebben viselik a változást. De kicsit tartok ettől...
2012. febr. 24. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk kicsit más a helyzetünk, mert vegyes csoportba járt a gyermek, de őt ott is megviselte, hogy az összes barátja elment, és a 4. évet jó sok picivel együtt kellett töltenie. Kb. újra be kellett szoknia emiatt. Ja, és ráadásul az óvónőket is cserélgették.

Szóval én a kiscsoport ismétlésére szavaznék inkább.

2012. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ónónéni a barátnőm. Ő javasolta,ha tehetem,ne a kiscsoportot ismételtessem a gyerekemmel, hanem a középsőt.

Ksicsoportban még gyakori a sírás, új dolog, új emberkék körülötte, és ezt egymás után kétzser átélni,nem lehet kellemes.

2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!