Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek felhozzam a...

Szerintetek felhozzam a "vásárlási utalvány" problémát apósom élettársának? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval eddig az ajándék mellé, amit általában nem szeret a kisfiam, mert értelmetlen, vagy még nem a korához való utalványt adnak. 5000 FT általában, egy bababoltba.Ami a város legdrágább boltja. Ma bementem és tudtam neki az összegen venni egy melegítőt és 2 pár zoknit. Kínaiba ugyanolyan szépet találok,és jó minőségben, és 5000 FT.-ból több ruhát kapok. Amin kiakadtam egy vékony kis pulcsi 1700 FT, egy póló 1700 FT. Ja, és nem is márkás (NIKE stb.)

Mindenki más készpénzt ad. Tudom, ez egy gesztus tőle, de látja az árakat a kirakatban.


2012. febr. 24. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt igaz a mondás: ajándék lónak ne nézd a fogát!
2012. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én is örülnék neki, még ha a legdrágább boltba is szól, mert a fiam eddig majdnem mindig elég hülyeségeket kapott.

Én mostanában az unokatesóknak inkább kp-t adok, és arra költik amire akarják, mondjuk ők már nagyok.

A fiamnak azt találtam most ki, hogy írok egy listát, persze nem kell az összeset megvenni neki, csak akkor tudom, hogy nem hülyeségeket kap. Mindenki választhat belőle, melyiket akarja megvenni, csak beszéljük is meg, hogy ne ugyanazt kapja. Vagy többektől kapjon meg egy drágábbat, szóval ilyesmire gondoltam, mert a kacatokt tényleg hegyekbe állnak.

2012. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!