Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor veszitek meg a...

Ti mikor veszitek meg a gyerkőcnek a tavaszi ruhákat, cipőt? Vagy már meg is vettétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem, most fognak a boltokba kerülni a tavaszi kollekciók, úgyhogy majd március közepe felé ráérek elkezdeni vásárolni.
2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cipője van, az őszi cipője jó még rá, de van belőle egyel nagyobb is, úgyhogy ha addig kinőné, van másik. Pólója van rengeteg, már vettem is, farmerja is van még, ami jó rá, addig elég lesz, amíg tényleg kijön a jó idő és a boltokba is lehet normális áron, normális ruhákat kapni. Tavaszi kabátja nincs, vagyis van olyan, ami téli, de vékony, addig az is jó lesz, mire jön az igazi tavasz.
2012. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van még neki ami jó rá. Jövőhéten veszek neki egy melegítőt (együttest),- meg amit találok és kelhet tavaszra, anyáéktól is azt kap névnapjára. Mivel március elsején kezdi az ovit, így fel kell ruházni. Fél cipőt majd csak áprilisban kap. Addig úgy is kell a bakancs. Meg még éppen jó rá a tavalyi őszi cipője, ha annyira meleg lenne.
2012. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megvettem a ruhákat, még egy cipő kell majd, ha kinőtte az őszit. Bakancsból bélelt volt, azt meg csak 5-8 fok alatt adom rá. Szóval tegnap már a tavalyi őszi cipő volt rajta. Ma meg megy az új átmeneti kabát már rá.
2012. febr. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vettem még, van egy pár őszről, ami jó rá, aztán március végén lesz börze nálunk, akkor vásárolok neki be rendesen.
2012. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én lányom kinőtte az összes őszi ruháját,úgyhogy március elején veszek neki pár ruhát,nadrágot,pulcsit,egy kabátot,nem sokat,csak hogy kihúzza amíg már biztos megjön a jó idő.
2012. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!