Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha költözés miatt gyerekorvost...

Ha költözés miatt gyerekorvost szeretnénk váltani hogyan kell intézni?

Figyelt kérdés
Az új dokinál jelentkezünk és Ő kéri ki a papírjainkat vagy a régitől én viszem át az újhoz?
2012. febr. 25. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az új doki kéri ki a papírokat a régitől.
2012. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk már sikerült 2X költözni mióta megszületett a lányom.Én mindig szóltam a védőnőnek, hogy mi a helyzet, és ő küldte el az új helyre a kartont.Ahová költöztünk ott meg megkerestem a védőnőt.Magyarul felhívtam a körzeti gyerekrendelőt és közöltem, hogy most költöztünk ide, tulajdonképpen csak, hogy tudjanak róla.Felvették az adatokat, és mondták, hogy ha megérkezik a karton akkor jelentkeznek.Ez így is lett.Most hónap elején költöztünk és a védőnő már meg is látogatott minket.De ez az előző esetben is így volt.
2012. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!