Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak abba az oviba irathatom...

Csak abba az oviba irathatom be a gyereket ahová körzetileg tartozunk? És ha nincs munkáltatóim akkor ne is jelentkezzünk?

Figyelt kérdés
Nálunk óriási helyhiány van az ovikban ezért kérdezem.
2012. febr. 25. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhetsz bárhová, kérdés hogy felveszik-e.

Attól is függ, hány éves és hogy van-e kistesó?

Ha otthon vagy amúgy, akkor ha tényleg helyhiány van, nem sok esélyetek.


Megpróbálni minden esetre érdemes!

2012. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és munkáltatóit elviekben nem kérnek, de ha ez alapján kell szelektálniuk, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy kérnek azt is.

első

2012. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én úgy tudom, munkáltatói az kell. Legalábbis nálunk úgy hallottam, de ezt elég később bemutatni, nem a jelentkezéskor kell leadni.

Én mindenképp jelentkeznék a helyedben, és több helyre, ahová szeretném, hogy járjon a gyerek.

Az esélyed nem sok, de azért van. :)

2012. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok kétgyerekes anyuka beíratja a nagyot miközben a kicsivel otthon van. Ergo nem kell munkáltatói. Tőlük sem kérik.
2012. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már a születésekor előjelentkeztettem az oviba. Semmit nem kértek azóta. Májusban lesz 3 éves és akkor megy az oviba is. Én nem is tudnék munkáltatóit vinni, mivel tanulok még, így nincs munkám. Gyerektartásból, korrepetálásból és ösztöndíjból élünk meg.

22F

2012. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor beiratom több helyre. Már betöltötte a 3-at és van kis tesója is, 5hetes. Mindenképpen jó lenne ha tudna menni oviba mert én már nem tudok vele annyit foglalkozni meg kell neki már a gyerektársaság is.
2012. febr. 25. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kértek munkáltatóit egyáltalán…
2012. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálunk, ha kis tesóval otthon van az anyuka, csak délelőttre veszik fel a 3 éveseket, mert így is gond az ottalvás, mert hogy sokan vannak.
2012. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, felvették a 3 évest oviban, pedig a kicsivel otthon az anyuka. Délutánig maradhat.

Miért? mert egyébként nincs hely, fellebbezés után sem. Azért, mert az ovódavezető a nagyi barátnője.

2012. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a bölcsinél kérnek munkáltatóit, az ovinál nem.

Elvileg nemcsak a körzetes oviba lehet jelentkezni, de a körzetesbe nálunk nagyobb eséllyel veszik fel, a másikakban - több ovi van a kerületünkben - nagyobb eséllyel mondják, hogy helyhiány miatt nem, ha amúgy sem oda tartozik az ember.

2012. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!