Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szűz csillagjegyű gyerekek,...

Szűz csillagjegyű gyerekek, szűz aszcendenssel milyenek?

Figyelt kérdés

Bármi érdekelne :)

Viselkedés, evés, ivás, problémák, örömök.


2012. febr. 26. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobbik gyermekem lány, most 12 éves, tehát szerintem már elég jól körvonalazódott a személyisége. Nem vagyok járatos az ezotériában, kb. eddig mélyültem benne, hogy csillagjegy és aszcendens, így nem tudom mi minek a függvénye, de leírom, hogy milyen.

Kisbabának és kisgyereknek is és most kamaszként is bájos, kezelhető, okos, tanulékony, szorgalmas, precíz sőt már inkább rend és tisztaságmániás és takarékos volt. Nyugodt, megfontolt, kicsinek is szégyenlős, ma is inkább visszahúzódó, kevés, de mély baráttal rendelekező kész hölgy. Mindig jó evő volt, nem válogatós, talán inkább mosz az. 6 hónaposan, elég későn fodrult hasra, ez nagyon megmaradt, mosolygós, vidám baba volt. Beszélni 2 évesen már tisztán , járni is hamar kezdett, 2 éves kora előtt lett szobatiszta, semmi kiugró nagy problémára nem emlékszem, de elég beteges volt iskolás koráig. Öröm az nagyon sok volt, leírni sem lehetne.

2012. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!