Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 év körüli gyermeked végig...

4 év körüli gyermeked végig alussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a nappal kissé hiperaktív gyerekem éjjel alszik, babakorától. Nappal bezzeg mint akit felhúztak. Már a másfél éves is végigalussza az éjszakát, ha nem beteg.

Olykor éjjel megnyikkan, de csak álmában, amúgy reggel 7-ig alszik, este 9-től.

Ha nem alszik, sokszor felkel, annak oka van szerintem, vagy beteg vagy valami zavarja, vagy meg kell találni a módot, hogy egyedül visszaaludjon.

A 3,5 évesemnél ezért is van még cumi, a plüssöket utálja, úgyhogy kénytelen vagyok meghagyni neki a cumit, mint megnyugtató dolgot. De ha éjjel kiabál, hogy anya, akkor bemegyek, betakarom, szólok, hogy aludjon, és alszik, de ez ritkán van, szerencsére.

2012. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
4.5 évesem van. Ő 5 hetes korától olyan 4 éves koráig átaludta az éjszakát, csak ha beteg volt akkor kelt fel. Az utóbbi időben viszont fel-felkel. December-Január hónapban minden éjjel átmászkált hozzánk, mostanában megint van, hogy jól alszik, de azért még mindig van, hogy felkel és átjön.
2012. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!

Nekem a 4 éves lányom, éjjelente többször felébred, (inni, wc-re kell mennie, fújjam ki az orrát, takarjam be...)

De ezeket nem mind úgy, hogy egyszerre, hanem külön-külön, és egyszerűen nem tudom, hogy miért lehet.

Este 20 körül mennek aludni a húgával együtt, aki másfél éves és végig alszik,egész éjjel.

Én nagyon kivagyok merülve, mert ez már hónapok óta így megy...

2012. febr. 27. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!