Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor először aludt másnál egy éjszakát (pl. nagyszülőknél szülők nélkül)? Mennyi idősen volt másnál több napig?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél évesen,mikor szültem a kistesóját,a keresztanyukájánál(1 éj).23óráig sírt! Pedig egyébként szereti és imád ott lenni,meg ott volt 2 uncsitesó is!

Most 4 és fél.de még mindig sehol!Néha a nagyiéknál szeretne,eljutnak a fürdésig,esti meséig,és jön a telefon hogy menjünk érte : )Már félek előre,hogy mi lesz ha nemsoká megyek vissza dolgozni és ha mindketten éjszakások leszünk : (

2011. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok én kb 4 voltam mikor elvittek 3szori próbálkozás volt anyu unokatesójához.

Ott közölték velem, bárhogy sírok nem visznek haza.. engem így szoktattak be :D

2011. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Betöltötte az 1-et a Fiam, amikor először aludt a Nagyinál. És azóta 3-4 havonta ott alszik 1-1 éjszakára. Ma is megy. A szívem még mindig elszorul (2 éves lesz nemsokára).
2011. jan. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy éjszakát 4 hónaposan töltött a szüleimnél, két éjszakát 6-7 hónapos kortól, és 1 hetet 2,5 évesen.
2011. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

6 hónaposan aludt először nagyiéknál (már nem volt anyatejes), azóta is minden második hétvégén ott alszik. Szívesen megy, mi pedig szívesen elengedjük, jó helyen van ott. Soha nem volt sírás.

Szándékosan kezdtük ilyen korán, mert olyan a munkánk hogy gyakran el kell utaznunk 2-3 napra, és nem akartuk hogy ilyen alkalmakkor majd balhé legyen.

2011. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nekünk fél éves volt mikor először ott aludt. 4 napra pedig 11 hónaposan. azóta is többször aludt nagyinál. én se akartam hogy ha bármi van akkor ne lehessen sehol se hagyni és igen nekünk is jó egy kis egyedüllét apával !
2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kisnita ***** válasza:
100%
18 hónapos még soha nem aludt nélkülem, egyenlőre nem igen hiszem, hogy fog. Majd ha már 6-8 éves lesz és menni akar valakihez akkor elengedem, de most még annyira anyás, hogy nem is érezné jól magát sehol.
2011. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Az én babám most 5 hónapos, de a 10 méteres körzetemből nem engedem ki, nemhogy ottaludni valahol :) Első baba, öreg is vagyok, szóval gondolom ezért a nagy óvatosság. :)Meg hát imádom, ennyi.
2011. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1.5 éves volt, semmi gond nem volt,azóta ha valami van,megy!
2011. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kisfiúnk két évesen,az ő kérésére aludt először a nagyszülőknél,és a világon semmi problémája nem volt.Van ottani pizsi,ottani mesés ágynemű stb...Azóta már sokszor,nagyon szereti,gondolom ez neki is változatosság,és nekünk is más az esténk olyankor :) a nagyszülők is élvezik,tehát mindenkinek jó!
2011. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!