Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajandekot vesznek a...

Joros krisztina Tina kérdése:

Milyen ajandekot vesznek a gyerekuknek?

Figyelt kérdés
en nagyon kivancsi lany vagyok meg csak 9 eves leszek marcius 11-en es szeretnem tudni hogy onok milyen ajandekot szoktak venni gyerekuknek!
2012. febr. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
kaját
2012. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na es szulinapra?
2012. febr. 28. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
nemrég vettem kis hordozható nesszeszert benne nyaklánccal, fülbevalóval és gyermek szájfénnyel (ami muffin formájú) . Utóbbi csak hétvégén használható, iskolában nem!
2012. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, éppen mi érdekli. Általában játékot, ilyenkor nem veszek ruhát, meg a többi hasznos dolgot. Valami olyat, aminek tudom, hogy örülni fognak. És sütök nekik valami figurás tortát, vagy ha sima kerek, akkor úgy díszítem ki, hogy az passzoljon a gyerekhez, pl amelyik a csokitortát szereti, annak olyat sütök, és veszek rá olyan figurát, amit nagyon szeret. Sajnos nagyon kevés pénz jut rá, de megpróbálom úgy csinálni, hogy lássa, a legnagyobb szeretettel gondolunk rá.
2012. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8,5 és 10 éves lányoknak: Monster High babát. A nagyobb imádja a plüssöket, a kicsi a csili-vili ékszereket. Mind a kettő imádja a Littlest Pet Shop játékokat.


Amúgy nálunk az van, hogy a szülinapi ajándékukat amit tőlem kapnak azt kiválaszthatják, bemegyünk a játékboltba és ők mondják meg, mit kérnek. na jó, nem a 30 ezer Ftos csoda-Barbie házat, de egy jobb ajándékot. Aztán amikor ünnepeljük őket családilag, akkor a többiektől meglepit kapnak (de én szoktam súgni a családnak, hogy mi az, ami a játékboltban még tetszett nekik). Szóval így van meglepi is, meg kiválasztott is.

2012. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én is még fiatal vagyok nagyon, de írtam egy cikket arról, hogy mi a véleményem a játékokkal kapcsolatban, milyen játékokat tartok alkalmasnak a gyermekek számára. Ha majd felnőtt leszek és gyermekem lesz, én ezen szempontok alapján fogok neki játékokat, ajándékokat adni. A cikket egy versenyre írtam, bemésolom neked, és ha tetszett kérlek szavazz egyet a bejegyzés alján látható linken.:)

[link]

2012. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!