Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőt vesztek/vettetek...

Milyen cipőt vesztek/vettetek tavaszra az udvarra, játszótérre már járó gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta, még olyan kell, ami tartja a bokáját. Így a sportcipő kilőve. De nem szívesen viszem ki a sárba a 8000 Ft-os Elefanten cipőben. Van valami hasonló, olcsóbb kategória esetleg?
2012. febr. 29. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportcipőben is lehet olyat kapni, ami tartja a bokáját. Egyébként én a deichmannban lévő bobbi shoes-t szeretem, megfelelő az ár-érték arány.
2012. febr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokat én is nézegettem, de csak 20/21-es a legtöbb méret. A lányomnak meg 18-as a lába, vagyis max. 19-es cipőt tudok venni... :(
2012. febr. 29. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon megoszlanak a vélemények cipő terén. Van aki a puha talpúra esküszik, van aki bokafogósra, stb.

Én úgy gondolom, hogy nagyon jól cselekedtem fiam cipő választásaival kapcsolatban. Gyönyörű tappancsa van!

Amikor elkezdett járni csak zokni volt rajta. Kertes kárunk van, még a kertben is zokniban járkált. Állítólag az a jó torna a tappancsoknak, ha egyenletlen talajon pucér lábbal járkál. (Persze szerencsénk volt, mert egy augusztus végi hónapon kezdett el mászkálni, és szeptemberben is még melegek voltak). Aztán vettem neki puha talpú cipőket (sportot is). Télire csizmát (Liliputis). A játszó tereken mindig mezítláb járkált a fiam (időjárás függvényében). Amikor már sokat sétált már bevásárlásnál, piacon, szóval egyenes betonos felületen, akkor vettem neki olyan szandált, ami tartja a bokáját (Asso). Az oviba is ilyet hord, hiszen már sokat futkározik bent a teremben, ahol sima kemény a felület. Emellett utcán most, hogy jön a jobb idő, de még szandit nem lehet felvenni, könnyű, puha talpú sportcipőt fogok rá adni.

Nekem azt mondták a dokik, hogy a lakásba is bokafogós cipőt adjak a gyerekre (már amikor járni tanul), de én sajnáltam rá adni olyat, mert itt a lakásba sokat ment négykézláb, leült, felállt, felmászott a kanapéra, motorozott benti kisautóval. Szerintem ezek a "műveletek" mind erősítették a lábát, folyamatosan használta az összes izmocskát.

2012. febr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyáron majd én is hagyom mezítláb a kertben, de most ebben a tavaszi, sáros időben azért meg nem lehet. :)

Amúgy neki is kenyelmesebbek a puhább talpu cipők, abban jol tud menni. Lehet, megnézem a 20-as cipőket, hátha valamelyik jó rá. Meg nézek sportcipot is. Szandija van mar nyárra.

2012. febr. 29. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bobbi Shoes-t nem ajánlom, kisfiamnak 1 hónapig tartanak ezek a cipők. Ősszel egy sportcipőt motorozott szét, de hótaposóval nem motorozott, még csak nem is taposta a havat, mégis kilyukadt. Mire megjött a hó, vehettem új csizmát.


Én is a pedipedet javaslom, főleg kintre, ahol homokban, hepehupás talajon megy vele. Elég drága, pont a cipő az amin nem szabad spórolni! Főleg 2 éves korig amíg még fejlődik a járás! Vegyél használtat teszveszen vagy vaterán.

2012. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma körülnéztem a deichmannban. Arra jutottam, hogy inkább kap egy tavaszi Elefanten cipőt, az őszi meg megmarad játszósnak.
2012. márc. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!