Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 3 éves kislánya sem...

Más 3 éves kislánya sem igényli a gyerektársaságot? Meddig nem gond? Nem szeret játszótérre, stb menni, inkább itthon egyedül. Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez amúgy mit jelent?

Kiviszed játszótérre és sír?

Vagy eleve nem mentek, mert azt mondja nem akar?


Vannak ilyen gyerekek, de az is lehet hogy csak egy kis "lökés", biztatás kell neki.

Voltál már vele játszóházban? Vagy valamilyen számára érdekes helyen, ahol gyerekek vannak? Ott sem érzi jól magát, elbújik?

2012. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járunk sokfele, de ha egy másik gyerek a közelébe megy, akkor "lefagy". Próbálom bíztatni, de nem sok sikerrel..
2012. febr. 26. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:

3-6 éves korra megnő a társas élet igénye. szerintem nincs olyan hogy: BAJ...nem egyformák a gyerkőcök sem.

Bár ha sokáig ezt tapasztalod, és hogy ha találkoztok gyerekekkel óckodik a közös játéktól..nos kérdezd meg miért nincs kedve játszani velük.

És ha fura dolgot észlelsz kérd ki hozzáértő segítségét

2012. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen volt, bármit csináltam ,eröltettem, vagy békén hagytam ,nem segitett, CSAK az óvoda. Ott kb kényszerítve van, hogy játszon először a másik mellett,majd fokozatosan bekapcsolódott a többiekkel való közös játékba és az eredmény elképesztő. Ha ovis lesz, minden megváltozik. Addig meg hagyd, én megbántam az eröltetést, felesleges volt. Eröltettem az összejárást másokkal, annyira utálta szegény gyerek, hogy már nekem is nagyon kellemetlen volt az egyértelmű jelek ,amiket a látogatók felé küldött, vagy mikor mi mentünk "játszani"valahova. Én meg csak erölködtem..... szóval az ovi mindent megoldott!
2012. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: mikor vittem a barátnőmékhez ugyanolyan korú kisgyerekhez, mert ugye a barátnőm is látta, hisz ismerte csecsemőkora óta, hogy nehezen megy neki a gyerektársaságban való feloldódás, utolsó alkalommal is végig az ölemben ült,vagy nyafogva csimpaszkodott rajtam,hogy menni akar haza, nem akar játszani, kb menekült. Na,akkor hiába mondta tovább a barátnőm,hogy de, eröltessük, hozzad csak....minek? akkor be is fejeztem!:)
2012. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kislányom nyáron lesz 3 éves..én is azt látom rajta ő legjobban a családdal érzi jól magát...sokat járunk játszizni,abszolút nem érdekli a társaság,pedig még barátnőmmel megyünk hasonlókorúak a gyerekek..végülis annak örülök hogy szokja hogy osztozkodni kell a játékokon,meg nem csak ő van nézni kell a másikat is..aztán az oviba úgyis szerintem bedurvulnak a dolgok,..
2012. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!