Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kullancs által terjesztett...

Kullancs által terjesztett agyhártyagyulladás elleni oltást adattatok gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Karjába v. combjába kapta? Mellékhatás? Aki beoltatta, az miért tette? Ellenérvek?
2012. febr. 14. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én beadattam, hónap végén viszem az 1 éves emlékeztetőre.

Karjába kapta, mellékhatás nem volt semmi, leszámítva a beadáskori hisztit.

Miért adattam be neki? Zalaiak vagyunk, az ország egyik legfertőzöttebb része. Falun lakunk, rengeteg vagyunk a szabadban, az ovi is egy erdő mellett van, hatalmas parkosított udvarral. Én így vagyok nyugodt, és a tesót is be fogom oltatni ha annyi idős lesz.

2012. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, mindkét gyerek megkapta.

Karjukba kapták.

Nem volt mellékhatás egyiknél sem, pedig már a 2. dózison is túl vannak.

Miért? Mert itt sok a kullancs és én oltáspárti vagyok amúgyis.

Nincs ellenérvem.

2012. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 14. 23:12
 4/7 anonim ***** válasza:

beadattam

eddig kettőt kapott,idén kapja az egy éves emlékeztetőt

karjába kapta

mellékhatás nem volt

2012. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem adatnék a gyerekemnek olyan oltást, amely tele van mérgekkel, gondolok itt a formaldehidre, higanyra.

Abban sem vagyok biztos, hogy az oltással ki tudnám védeni ezeket a fertőzéseket. Egy módja van annak hogy vigyázzatok a gyermeketek egészségére, ha megelőzitek azt a legyengült állapotot, ami miatt fertőzést kaphat egy gyerkőc.

Ezt pedig úgy lehet megtenni, hogy pici kora óta egészségesen etetitek, sokat viszitek a friss levegőre mozogni, sok szeretettel, és gondoskodással boldogságot okoztok neki. Ezek azok a dolgok, amikkel el lehet kerülni a fertőzéseket, és nem az oltások.

Ha ti anyukák fel lennétek világosítva a gyógyszerek, oltások, és mindennemű gyógyszeripari termék összetételét illetően, akkor biztosra veszem, hogy szándékosan egyikőtök se akarná a gyermekét megmérgezni ezekkel a szintetikus, a szervezetbe semmiképpen nem odavaló vegyületekkel.

Annál inkább szükség lenne a bio-élelmiszerekre, amikben még vannak tápanyagok, némi vitamin, ásvány, ezekre napi szinten van szüksége egy fejlődő gyermeki testnek, léleknek.

Ha ti olyan hittel fordultok a gyerekorvosokhoz, amit én csak vak-hitnek hívok, és nem képezitek ki saját magatokat az egészséggel kapcsolatos tudnivalókról, akkor marad az a helyzet, hogy bármit be tudnak nektek adni, mert ész nélkül hisztek el minden információt, amit az orvos mond. Pedig ha belegondoltok, rájöhettek, hogy az orvosokat a gyógyszeripar képezi ki a saját érdekeinek érvényre jutása érdekében. Ajánlott már neked vagy gyermekednek egy orvos bármiféle természetes módszert a gyógyuláshoz? Vagy rögtön és kizárólag gyógyszert ír fel?

Gondolkodjatok el ezen egy kicsit, és keressetek olyan oldalakat, ahol más, természetes egészségmegőrző módszerekről is megtudhattok értékes információkat.

Ui. Erős immunrendszer mellett megcsíphet száz fertőzött kullancs is, akkor sem leszel beteg!!!!!

Csak ezt elhallgatják előletek, mert nem ez az érdekük, úgy állítanak be hamis információkat, hogy azt gondold, az így is van, kétséged sem lesz hogy az igazságot hallod!!!!

2012. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen! Te komolyan azt hiszed, hogy ha a gyermekedet egészségesen neveled, akkor Ő soha nem lesz beteg? És ha Őt megcsípi egy fertőzött kullancs, akkor nem lesz tőle agyvelőgyulladása? Hány és hány olyan pici baba van a,ki mér életében nem kapott az anyatejen kívül semmit, és pár hónaposan akár halálos beteg?


Kedves Kérdező! Bocs az off-ért, de nagyon felhúztam magam, iszonyúan dühítenek az ilyen hatalmas marhaságok, és a magukat hittérítőnek képzelő emberek. (kb mint a fideszesek)

2012. febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én tiszteletben tartom mindenki véleményét, a válaszoló ezt így gondolja. Ez pedig szíve-joga. Nekem más a véleményem.

Ma megkapta az első oltást a kisfiam és nem gondolom, hogy ezzel ártottam volna Neki. Nyilván a legjobbat szeretném neki, én azon a véleményen vagyok, hogy ami megelőzhető, azt előzzük meg.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. febr. 20. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!