Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyereknek hányásra...

3 éves kisgyereknek hányásra mennyi daedalonetta kúp adható?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kérdéseknél biztosabb, ha felhívsz egy patikát (neten fent vannak a telszámaik) vagy elsétálsz egybe és megkérdezel egy gyógyszerészt.
2012. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 1-et szoktam adni meg B6 vitamint is adok. A B6-ot injekcióban adják, de lehet szájon át is. Soha nem szúratom meg. De borzasztó keserű. HA megitta rögtön itass vele vizet. No meg ilyenkor utálnak enni, ezért ropival kenyerezem le őket. Azt minden gyerek szereti a só segíti felszívódni a folyadékot. Hányásnál ez mindig bejön. Remélem segítettem. 1 nap és jobban lesz
2012. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No mi történt? Elmúlt?
2012. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én a kérdés feltéte előtt egy kúpot adtam a lányomnak.Ez elég is volt, elmúlt a hányása.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.Szép napot.

2012. márc. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!