Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismotorról pár kérdés?

Kismotorról pár kérdés?

Figyelt kérdés
MA vettem egyet a 20hónapos lányomnak, de alig akar róla leszállni, csak nagy hiszti árán. A liftbe sem akar bemenni vele... Szörnyű volt. Most elaludt és kivittem az erkélyre. Nem akarom h mindig ez a hiszti legyen ha haza kell menni vagy ha hazaérünk és kint kell hagyni a motort a folyóson. Változik ez a dolog vagy mindig ilyen hiszi lesz érte???
2012. márc. 2. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk :) Ez gyerekfüggő :) És hidd el, ez nem a kismotor hibája....én kisfiam a kulcsommal csinálja ezt, meg a játékvonattal, hogy nem tehetem el, mert visít egyből.


A gyerek ilyen...rákattan egy játékra, aztán az lesz a szíve csücske. Bár gondolom a kérdés nem komoly volt, inkább csak ki akartad dühöngeni magad, amit meg is értek :)

2012. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez komoly kérdés volt, mert nem tudom h menjen e a motor vagy maradjon?! Nem akarom h minden nap sírjon miatt....
2012. márc. 2. 11:56
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még új neki, és nagyon teszik neki, ezért van odáig érte. Hagyd, hadd játsszon vele amennyit csak akar, idővel majd megunja, és nem lesz hiszti érte. Nem értem miért akarod ezt az örömöt megvonni tőle. Add oda, és nem lesz hisztéria.
2012. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden játékot kivágni, ami nagyon felkelti a kicsi érdeklődését.......lesz még ilyen. Most a motor, később meg majd más. Nagyon megtetszett neki, ennyi. Lenne szíved pont ezért kivágni a motort?
2012. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Panelba lakunk és a lakásban nem lenne jó ha motorozna, mert az alattunk lakók nem örülnének....

Lenne szívem igen eldobni, mert ha minden nap sír miatta, akkor nem éri meg....

2012. márc. 2. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor dönts te. Mi nem tudhatjuk, hogy a Te gyerkőcöd meddig fog örülni az új játékának.
2012. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma vetted, és nagyon elnyerte a tetszését!:) Még új neki, és eddig a legtöbb (ha nem az összes) játékával bent is lehetett játszania.Szerintem pár nap alatt meg fogja szokni, hogy a motor (mint a hinta, csúszda stb...) kinti játék, és akkor nem fog sírni érte a lakásban. Én nem dobnám ki ezért.
2012. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor minek vetted neki? Azt remélted, hogy utálni fogja, és rá sem fog ülni? Érdekesen gondolkodsz.

Az alsó szomszédokról meg nekem annyi a véleményem, hogy este 10-ig azt csinál mindenki amit akar. Azért nem tartanám kussba a gyerekemet, merthogy ők mit szólnak?! Kit érdekel? Szegény gyerek.

2012. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
AZ este tíz kicsit erős :) Sok gyerek már 8-kor alszik, én sem örülnék, ha felettem dübörögne valaki este tízig, de ez más kérdés, nálunk a házirend a mérvadó. (minden panelnak van házirendje, meg kell nézni)
2012. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

SZtem csak azért csinálja, mert újdonság. 1-2 napig tart.

Nem az a megoldás, hogy eldobod a motort, hanem megtanítod neki, hogy csak kint játszhat vele. Ez nehéz egy hisztis kétévessel. :)

2012. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!