Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy antibiotikum...

Van olyan, hogy antibiotikum szedése mellett 3 nap után sem javult semmit az állapota?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam kedd éjszaka lett lázas és kezdett köhögni. Szerdán kapott antibiotikumot és köhögésre gyógyszert. Ma van a 4. napja hogy szedi, de ugyanolyan csúnyán köhög, már az orra is folyik, és a láza is még mindig napi 2x felmegy. Ez normális?
2012. márc. 3. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumtól az első néhány napban felerősödnek a tünetek, aztán kezd hatni. Min. 5 nap egy ilyen kúra.
2012. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4. napja már szerintem láthatónak kellene lennie a javulásnak. Szerintem végig kell szedje a kúrát, aztán ha nem javul, kap újat. Hívd fel az ügyeletes kórházat, hogy ők mit mondanak erre.
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már hatnia kellene legalább annyira, hogy láza ne legyen. Én amondó vagyok, hogy ez az antibiotikum nem jó a gyereknek. Én felhívnám a dokit és megkérdezném, mit tanácsol, mondjuk holnap, a 4. napon.
2012. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ma van az 5. nap, talán egy picit mintha javult volna a náthája és a köhögése, láza tegnap délután volt utoljára. Ha még ma is belázasodik, akkor visszaviszem a dokihoz. Szép napot nektek!

2012. márc. 4. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!