Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 2.5 évesemmel...

Mit csináljak a 2.5 évesemmel hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Reggel 8kor kel, és ha ebéd után nem alszik egy kicsit akkor egész délután és este hisztizik majd olyan -9 között elájul. Viszont ha lerakom 1 órácskára akkor este 11-ig nem alszik!! Mind a kettő verzió rettenetes, nem tudom mit csináljak
2012. márc. 3. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Keltsd föl reggel 6-kor.
2012. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem viccnek szántam a korai kelést. Az össz alvásigényét nem fogod tudni megnövelni, ami van, azt kell célszerűen elosztani.

Borzasztó elszántnak kell lenni, hogy felébressz egy édesen alvó gyereket, de ha másképp nem álmosodik el ebéd utánig, nincs jobb megoldás. És persze lehet, hogy pár napig hiába kelted korán, nem fog aludni napközben. De ha kitartasz, előbb-utóbb átprogramozódik.

2012. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg lehetne korábban kelteni...

Közösségbe mikor megy? Azért kérdezem, mert nekem is volt ilyen a kicsivel, pont ugyanez. Aztán amikor bölcsibe került én nem tudom hogy mit műveltek vele, de a kényeskedő, rituálékhoz szokott és nyafogó gyerekemből egy kisangyal lett. Utána már nekem is hétvégén az első szóra ment délben is aludni (se hiszti, se kergetőzés, se párnadobálás), betakartam, becsukta a szemét és próbált elaludni. Áldott legyen a szent neve a gondozónőjének.

2012. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért ne hatkor hanem 7 kor kelts fel tényleg. és délután akkor meg aludjon csak fél órát, vagy csak legyen csendes pihenő. az én fiam 2 évesen már nem aludt nappal.Oviban azt mondják még egyetlen egyszer sem aludt pedig már nagycsoportos. Most hogy jön a jó idő végre vidd ki sokat levegőre ott jobban elfáradnak.Ha nagyon hisztis volt én még este is volt hogy elvittem motorozni egyet a levegőn mindig lenyugodott.
2012. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!