Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visszavigyem az orvoshoz a...

Visszavigyem az orvoshoz a gyerekeket, ha még mindig nem múlik a hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
Gyerekeim (1,5 és 4 évesek) 1 hete köhögnek hurutosan, múlt hétfőn orvos látta őket, köptetőt kaptak és Fenistil cseppet, illetve orrcseppet. Azt mondta, akkor vigyem őket, ha nme javul az állapotuk. Javult ugyan, de még mindig köhögnek, a kicsinél hallani lélegzetvételkor a szörcsögést is.
2012. márc. 4. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egy hét alatt szépen kellett volna gyógyulniuk,minket minden esetben 3-naponta visszahív a doki ellenőrzésre.Vidd vissza őket.
2012. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap megyünk.
2012. márc. 4. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd vissza,.


Jobbulást!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a cipőben járok, és most beszéltem a doktor nénivel, és azt mondta a köhögés elhúzódhat 2 hétig is! Sok váladékot köhög fel az enyém is (1,5 éves), meg hallom hogy szörcsög. De nem először vagyunk így sajnos, úgyhogy tudom hogy még idő kell hogy az összes váladék feljöjjön.

És hát ugye az a jó ha felköhögi!

Jobbulást Nektek!

2012. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Visszavittem őket, mert a kicsi szörcsögése nem hagyott nyugodni. A nagy már javul, a kicsinek viszont a tüdején is van váladék-további köptetőzés, Fenistil-csepp, párásítás, antibiotikumos orrcsepp. Hétvégén kell visszamennünk.

Minden gyerkőcnek jobbulást kívánok!

2012. márc. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!