Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiu ehet virslit...

2 éves kisfiu ehet virslit mustárral? én még nem adtam neki, de tegnap az anyos igen, vacsorára. Lehet baja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne tőle, persze ,hogy ehet, csak valami normálisabb virslit vegyetek neki.
2012. márc. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ehet. Mi baja lenne?
2012. márc. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ehet, a lányom 17 hónapos lesz, a napokban evett először, én csak Füstlit a sima klasszikusat adtam neki, de mustár nélkül, mert azt nem szereti...semmi baja nem lett tőle. Igaz egy héten csak egyszer adok neki virslit...annyira nem egészséges, hogy többször kapjon belőle...as
2012. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 éves, mindent ehet már. Az én fiam 2 évesen már csípőset is evett, mert mindent megkóstolt és szeretett is mindent. Virslit egyébként meg 1 évesen már evett. Persze jó minőségűt. Nem lesz baja, miért lenne?
2012. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő már mindent megehet. Az én gyerekeim is nagyon szeretik, csak mustár nélkül :) Nem lesz semmi baja!
2012. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek kb 8-9 hónapos koruk óta kapnak néha reggelire virslit.
2012. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is mar 1 eves kora elott zabalta. :) Kisfiam nem szereti a mustart igy o 1 eves kora ota majonezzel eszi vagy ketchuppal. Semmi baja nem volt tolle. Nyugodtan adhatjatok neki.
2012. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja se lesz.
2012. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem két éves gyerek miért ne ehetne? Gondolom a legnagyobb baj az volt, hogy anyós adta. Mint aki itt háborgott, hogy szülés után chipset vitt neki az anyósa, hát hogy képzeli olyat szülés után biztos nem lehet enni..
2012. márc. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!