Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek a kisgyermeke hálózsák...

Akiknek a kisgyermeke hálózsákban szokott aludni éjszaka, mert a takarót lerúgja magáról, mikor váltottatok rácsos ágyról gyermekágyra?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor a gyermeketek? És onnantól kezdve átszoktatok a hálózsákról a takaróra?
2012. jan. 22. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem tartunk a megoldásnál, csak leírom mi hogy tervezzük:

Kislányom most 15 hónapos. Hálózsákban alszik, de már ügyesen le-fel mászik az ágyakra, tehát már lehet aludni is tudna egy leesésgátlós ágyban. Viszont a hálózsákban nem tud ügyesen lemászni, és a takarót tuti lerúgja magáról, mert össze-vissza alszik.

Mi várunk tavaszig-nyárig, amikor jobb idő lesz, és majd akkor próbálkozunk inkább takaróval, mert ha le is rúgja magáról, akkor nem lesz nagy baj. De most télen, nálunk tök hideg a lakás, nem merném takaró nélkül hagyni.

S remélem tavasszal-nyáron megszokja majd az új helyzetet, és őszre-télre már tudni fogja, hogy kell önállóan is magára húzni a takarót, ha fázik.


Mennyi idős a gyermeked?

2012. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és fél éves a fiam, hálózsákban alszik, takaróval, heverőn.

A takarót még most is lerúgja, lusta magára visszahúzni, így maradt a hlózsák, egy ideig még jó lesz, de ennél nagyobb méretet még nem láttam.

Amikor mosásban van, akkor zokni, trikó is kerül rá, a pizsama alá. De így is fél éjszaka takargatom.

2012. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt a 3, tehát 3 és fél éves.
2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok:

Utolsó: és a fiad ha felkel, nem mászik le az ágyról hálózsákban? S nem esik el benn vagy valami?

2012. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a gondom,hogy hálózsákban elesik,ha lemászik az ágyról...

Az én fiam 20 hónapos.

2012. jan. 22. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hónapos a kisfiam,4 hónapja kapott egy franciaágyat,minden oldalról körbe van véve,csak a végén tud lejönni ha akar,de ha alvásról van szó,a sötétben nem akar nekiindulni ha felébredt sem,megvárja míg megyünk érte.Éjszaka hálózsákban alszik,+ be is takarom hajnal felé,de ha délután alszik hálózsák nélkül akkor sem jön le,csak üldögél az ágyban míg nem megyünk be hozzá.Amúgy 8 hónapos kora körül aludt utoljára rácsos ágyban,de óránként keltünk,mert beleütötte a buksiját a rácsba,pedig volt rácsvédő,csak ő szereti bejárni a területet.Azután pár hónapig velem aludt,majd megkapta a nagy ágyikót,és azóta 12-13 órát alszik ébredés nélkül. :)
2012. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nagyon gyorsan megtanulta levenni, a zipzárt lehúzza, kibújik belőle, és kész.

Már nem tudom pontosan, másfél és két éves kora óta önállóan veszi le.


Anyutól tudom, h ilyen idősen én nem vettem le, még négy évesen is ugráltam benne, el nem estem:)

2012. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 14hónapos kora óta alszik ágyon,és hálózsákban alszik.Elmúlt két éves és még sokáig szeretném használni neki a hálózsákot,mert ő is szereti és nem mászik le az ágyról...
2012. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!