Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok babaruhabörzén...

Szoktatok babaruhabörzén vásárolni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra vagyok kíváncsi, hogy milyen árak vannak, pl. egy új ruha, amin mondjuk még a címke is rajta van, az általában mennyibe szokott kerülni, és mennyiért adnak pl. egy kevésbé használt 1-2 évesre való felsőt? Még sosem voltam, de gondoltam, megnézem, és előtte utána kérdezek, érdemes ilyen helyeken vásárolni?

2012. márc. 7. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretek ilyen helyeken vásárolni. Elsősorban anyukáktól veszek használt ruhát, nem pedig kereskedőktől. Párszáz forintért már lehet jó állapotú dolgokat venni. Van persze sok oyan is, amit nem veszek meg, mert agyonhasznált, vagy mert néhányan olyan árat kérnek érte, amit már akár új ruháért is lehetne, körül kell nézni.
2012. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szió, igen, nekem gyakorlatilag 1,5 éves a lányom, de még új ruhát nem nagyon vettem neki, max. zoknit, harisnyát.

Árat nagyon nehéz így mondani, de ha szánsz rá időt, akkor a vaterán meg tudod nézni az árakat, annál kicsit olcsóbb a börze általában, meg ugye lehet alkudni is, főleg ha sokmindent veszel egy helyen.

Általában ami márkás, az van olyan állapotban használtan is, hogy még szívesen adod a gyerekedre, bár már volt hogy kifogtam majdnem új sima kínai cuccot, és nagyon jó volt.

Azért írok néhány árat neked, hhogy én mire mennyit adok ki kb.

Újszerű állapotú, esetleg cimkés cuccoknál felsőre max.700ft, gatyóra max.900ft, bodyra max.450ft.


Használt, de jó állapotúnál, felsők:500ft, gatyó700ft, body300ft


de amúgy ez olyan, hogy ha találsz vmit, ami nagyon tetszik, és szép, akkor döntsd el, hogy neked mennyit ér meg, lehet kiadsz többet is, mert különleges, vagy mert nagyon szuper az anyaga...

én nagyon szeretek börzézni, mert egy helyen csomó mindent beszerzek 4-7ezer ftból(általában ennyit költök el, ha megyek), és akkor utána fél évig nem kell semmivel törődnöm. Ja, játékot is ott veszek...

2012. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én a babaexpo-ra szoktam járni, évente 2x van (április28-án lesz a tavaszi). Ez egy irgalmatlan nagy börze, én is bevásárolok fél évre előre. Azért ott kicsit magasabbak az árak, még akkor is, ha anyukáktól vásárolsz. Mondjuk én kizárólag a szinte új dolgokat veszem meg, még a játszótéren sem bírom ha rongyos a gyerekem. szerencsére megtehetjük magunknak.

szóval az igazán márkás, szinte új dolgok 1000-1500-ba fájnak (pólók, gatyák, vékony pulcsik). De cipőt, overált tényleg nagyon jó áron lehet beszerezni...

2012. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!