Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam péntek óta...

4 éves kisfiam péntek óta láztalan, múlt héten kezdődött nála az influenza. Azóta jobban van, csak köhög és kicsit folyik az orra. Normális szerintetek, hogy fáradtabb és többet alszik azóta?

Figyelt kérdés
Hisz már péntek óta láztalan.Köszönöm.
2012. márc. 7. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Attól, mert a szervezete már nem lázzal védekezik a betegség ellen, még benne van. Teljesen normális, amíg teljesen meg nem gyógyul. Igyon rengeteg folyadékot, legyen levegőn.
2012. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg, honnan tudod, hogy influenza? Én lánykám is beteg, én is arra tippelek, hogy influenzás, de nem tudom biztosan.
2012. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Influenzás tünetek: magas,40 fok körüli láz ,izomfájdalmak,fejfájás ehhez társulhat köhögés,hasmenés is akár. De az influenza mindig magas lázzal és izom-végtagfájdalommal jár.

A többi virusos megbetegedés :hőemelkedés,alacosnyabb láz,orrfolyás,köhögés,hasmenés,hányás stb sokféle lehet,de mindneképp enyhébb lefolyásúbb mint az influenza és nincs 39-40 fokos láza az embernek.Sokan minden náthára rámondják,hogy influenzásak.

2012. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!