Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Motor? Milyet érdemes venni?...

Motor? Milyet érdemes venni? Mire kell figyelni vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Kiscsajszimnak szeretnék motort venni,de gőzöm sincs mire érdemes ezeknél odafigyelni. Nektek milyen van, hol vettétek(webáruház)??
2012. márc. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van arra kell odafigyelni hogy milyen mags az lés magasság az 1-es az 1-2 éves korig a 2-es 2-3 és a 3 as 3-4 éves korig ezeknél az ülőmagasság változik volt már nekünk többféle is de ez a legjobb szerintem mi a regiojatek.hu-n rendeltük már 2 éve!

2012. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van. Tényleg ez a legjobb. A lényeg, hogy ha veszel arra figyelj, hogy minél keskenyebb legyen a hátsó része, azaz ha hajtja a lábával ne ütközzön bele a hátsó kerekekbe. Ha túl széles (mint a többi fajta dizájnos motoroknál) akkor a lába hozzá fog érni a hátsó kerekekhez.


Nekünk kettő is van, az egyik pont olyan mint a linken, sárga, a másik kék. És mi is a Regióban vettük. Az ára kb. 4000 Ft.

2012. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves fiamnak ilyen van, 2 éves kora óta le sem száll róla:

[link]


Tényleg az a lényeg, hogy ne álljanak ki a hátsó kerekei, mert akkor beleakad a lába. Fiam a 4-es méretet használja, de az a biztos, ha egy játékboltba ráülteted próbaképpen.

2012. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


És erről mi a véleményetek? Ha kapok kisebb méretben jó lehet,vagy a hátulja széles???


Egyébként köszönöm a tippeket:)

2012. márc. 10. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk pont ilyen van! Én csak egy méretben találtam, de lehet van kisebb is. Az én fiam másfél évesen kezdett el vele menni, először még csak lassan, az igaz, mert nem ért le teljesen a lába. De 2 évesen már száguldott vele, és még most, 3 évesen is jó neki. Tényleg széles hátul, de megszokta könnyen. Én nem bántam meg, hogy ezt vettem meg,a másiknak olyan keskeny az első kereke, meg körbefordul a kormánya, hogy sokkal többet és nagyobbat esett vele.(mamánál van a másik) De attól is függ, hogy mekkora gyerkőcnek kell.
2012. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most lesz 2 éves a kisfiam és pont a napokba vettünk neki motort. Neki még a 3-as méret volt jó, a 4-ről csak lábujjhegyen ért le a lába. Mi ilyet vettünk neki:

[link]

2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szolóhoz, mi is pont ilyet vettünk és szintén 3-as méretben. Nagyon szereti és nekem is arra hívták fel a figyelmem a boltban hogy ne ütközzön a lába a hátsó kerékbe, meg persze hogy méretileg jó legyen neki.

22 hónapos kisfiú anyukája.

2012. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!