Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cumit vegyek? Sajnos...

Milyen cumit vegyek? Sajnos alváshoz ragaszkodik a cumihoz a kislányom, de most már heti szinten szétrágja. Melyiknek van erős anyaga? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már többfélét kipróbáltunk. Az Aventes (szilikonos)bírta a legrövidebb ideig(pár nap), ráadásul, amikor átrepedt apró darabog váltak le róla.
2012. márc. 11. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi mamosat használltunk kicsi baba korától.Most 2,5 éves,de még mindig kell neki a cucu,bár többnyire csak akkor ha nyűgös meg alváshoz...a lényeg,hogy a mamosat egy két nap alatt ugyanígy szétrágta és megelégeltem,hogy heti többször vegyek neki ennyi pénzér cumit.Dm márkájút vettem ami hasonló is a mamhoz és majdnem ugyan annyi pénzért kettő van benne.Na ezt érdekes,de nem rágja széjjel.Úgyhogy ez így bevállt nekünk.
2012. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a rossmannos sajátmárkás vált be. Szilikonos, nem drága és hiába rágja, tépi a fogaival nem tudta még kiharapni, és nem is drága(2db 600 ft). Talán eddig 1 db szakadt el, de az nem ez a márka volt (azt hiszem az dm-s volt). Másról meg nem tudok véleményt mondani. Nekem az eltűntetésekkel van bajom:(
2012. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ki fogjuk ezeket próbálni. Eddig azért "márkás" cumikat kapott, gondoltam jobban bírják a gyűrődést (MAM, Avent,Nuk), de főleg az Avent nagyon nagy csalódás volt. Bár eddig sem voltam elájulva többi holmijuktól, legalábbis amit használtam, de úgy látszik itt is csak a nevet kell megfizetni.
2012. márc. 11. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, most jut eszembe, hogy amit rágott az Nuk volt, a DM-s a többi sorsára jutott, eltűnt:D
2012. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

enyém egyszer rágta szét a cumiját, azóta nincs cumi.

nem is hiányzik neki :)


most komolyan, ha éjjel, álmában rágja szét akkor mi van? :S nem parázol??? nem ér annyit az a cumi!

2012. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is megy a cumirágás. Az Avent tényleg egy nagy f.o.s! 2 nap alatt kuka.

A MAM (szilikonos) egész jó, de pár hét alatt azt is szét lehet rágni. :(

Mást nem próbáltunk.

2012. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 daduska2000 ***** válasza:
Nálunk is a Rossmanos cumi vált be olcsó és jó minőségű.
2012. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!