Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2.5 éves kislányomnál észre...

2.5 éves kislányomnál észre vettem hogy már második éjszaka nagyon horkol és nyitott szájjal alszik nem náthás lehet hogy nagy az orrmandulája? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj hidegpárásítót rakni a szobájába, egy pár napig lefekvés előtt kend be a mellkasát a patikában kapható mellkaskenőccsel. Ez segít neki könnyebben lélegezni, ha egy kicsit meg van nagyobbodva az orrmandulája. Lehet, hogy most kezdődik egy kis nátha? Ha továbbra sem szűnik a tünet, akkor esetleg a későbbiekben majd megkereshettek egy jó fül-orr-gégészt, hogy megnézze mitől horkol, de ne ijedj meg, nem kell belőle nagy problémát csinálni!
2012. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető. Az én lányom sem tudott az orrán levegőt venni akkor sem, amikor nem volt megfázva. Alvásnál nem tartja benn a levegőt? Mert még az szokott egy olyan "tünet" lenni, amit megnagyobbodott orrmandulájú gyerekek produkálnak. Én állandóan "ráztam" a lányom, hogy vegyen már levegőt. Szörnyű volt. Neki 3 évesen kivették az orrmanduláját, azóta minden más. Ha tartósan így marad, nektek sem árt felkeresni egy fül-orr-gégészt, aki megnézi.
2012. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!