Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak mi vagyunk még mindig...

Csak mi vagyunk még mindig így éjszaka?

Figyelt kérdés
Lányom már két és fél éves elmúlt, de ritka, ha végigalussza az éjjelt, többnyire 1x vagy 2x felébred, olyankor cumi vissza, betakarom, esetleg ha nagyon éber, mellébújok míg vissza nem alszik. Amúgy külön szobában alszik, sokáig mellette aludtam, pont az éjszakai nyugtalansága miatt. Amióta egyedül alszik jobb a helyzet, de még mindig megvan az az éjszakai 1-2 ébredés. Normális ez,vagy van más is akinek még ennyi idős gyerekével is ritkák a nyugodt éjszakák?
2012. febr. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kicsifiam most töltötte januárban a 3-at!

Nekünk átalussza az éjszakát nincs vele gond!

Persze van mikor felkel pipikálni vagy inni kell neki de kómásan visszacammog az ágyába és alszik tovább!


Viszont volt egy idő mikor nem aludt,és rájöttünk rossz helyen volt az ágya!

2012. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el kellene hagyni a cumit. Nem bántásból írom, hiszen tudom, hogy nem egyszerű, nálunk cumisüveg volt sokáig. Kiesik a szájából, felriad, nem találja és bepánikol, akkor úgy sem alszik már vissza.
2012. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam két és fél éves lesz, de még soha nem aludt végig egy éjszakát sem.
2012. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Írnál kicsit bővebben magatokról? Vele alszol, vagy egyedül alszik a gyermeked? Cumizik? Hányszor ébred? Hogyan altatod vissza?
2012. febr. 8. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam 26 hónapos, sokszor kel éjszaka még mindig. Külön szobában alszik egyedül, de sokszor átjön éjszaka. Csak visszafordítom, beterelem az ágyába, betakarom, ledőlök mellé egy kicsit és már alszik is, de akkor is megterhelő. Viszont az elmúlt 2 éjszaka egyáltalán nem jött, reménykedem, hogy így marad.
2012. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam pár napja múlt 4 éves, de még egyszer nem aludta át az éjszakát...

2012. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Együtt aludtunk sokáig, most külön ágya van, külön szobában, cicin alszik el (már rég le akartam szoktatni, de még nem sikerült), és ha felkel be kell mennem hozzá, vagy áthozom hozzánk. Sajnos visszaaltatni is szopizva szokott
2012. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22 hós a lányom, velem alszik. Éjjel többször ébred inni, és a cumit is vissza kell adni a szájába, ha épp nem ő vette ki ivás előtt.
2012. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!