Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 28 hónaposan miért ébred még...

28 hónaposan miért ébred még mindig éjszaka?

Figyelt kérdés

Minden foga kijött. Mostanában már megint többször ébred éjszaka is. Szopik is. Nem hiszem, hogy minden éjjel rosszat álmodna.

Szóval soha nem fogok már aludni éjszaka, csak kisebb megszakításokkal?


2012. febr. 27. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a klasszikus melege van, fázik, éhes, szomjas, pisil, kakál, szűk a pizsije, közelségedre vágyik verziókat háromszor végig próbáltad. 4 picurom van, mindnél más volt az ok. Nem lehet eseteg, hogy a fény zavarja meg, azén nagyfiam rossz alvó, gyakran egy egy pillanatra felnéz, és esetleg túl sötét van megriad, vagy túl világos és pont az zavarja. Vagy egy zaj forrás, pl. a sógornőmék a ház előtti trafó zúgása zavarta a gyereket, az én kisebb fiam pedig egy időben a kutyugatásra és a villanybojler töltésére is ébredt. A lányom azóta alszik mióta nem adok zoknit a lábára, őt az zavarta, a nagyobb lányom feje alá pedig párna kellett, ő mindig közénk költözött, miután neki is adtunk párnát már nemjön.
2012. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is mindig van valami, persze nem olyan mint fogzáskor, hetente 2-3 éjszaka alszik nyugodtan a többi napokon nem.

Pedig meglehet hogy sűrűn rosszat álmodik, ilyenkor annyi új inger éri őket. Az én lányom is sokszor felébred és félálomban azt mondja, ami aznap történt vele.

De például a foga is fájhat, esetleg meg kéne nézned, nincs-e lyukas foga. Én nem hittem el, de a lányom mondogatta hogy fáj a foga, elvittük fogorvoshoz, és tényleg volt egy lyukas foga. Ráadásul az utolsó fog, ami 2 hónapja jött ki. És nem is nassol.

2012. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!