Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen tünetek jelentke...

Nektek milyen tünetek jelentkeztek terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, mikor még nem tudtátok, hogy babátok lesz, vagy már igen, de mégis jött a hányinger, egyebek.

Mit tudtatok tenni elenne?


2012. febr. 10. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hányinger az nem volt!:)

Két tünet volt! Az egyik a rengeteg pisilés, a másik a mellfeszülés!

2012. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem étvágytalanság, szagundor, mellfeszülés, száraz kézfej, sok pisilés, könnyen sírás, most 15. hétben vagyok és most a has és gyomorpuffadás van topon.
2012. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már sejtettem amikor nem jött meg időre. Ekkor haspuffadás, mellfeszülés volt. A hányinger kb.6 héten jött, de nem volt vészes. Más nem volt. Hányinger ellen gyakran ettem keveset és mindig azt amit éppen megkívántam. Augusztus volt, állandóan barackot ettem, majd almát és minden nap fél-1 liter kakaót (a bolti zacskósat). Ezzel vészeltem át az elejét és nem fogytam 1 dkg-t sem.
2012. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. febr. 11. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 7 hetes terhes voltam, mire orvfoshoz mentem.:) Nem felelőtlenségből, egyszerűen azért, mert úgy gondoltam most sincs baba. De volt! :) Addig semmilyen tünetem nem is volt. A 9. héttől haspuffadás és hányinger egész nap! Sok pisilés és eszméletlen álmosság az első trimeszter végéig. És még valami kicsit korábban,még mielőtt dokihoz mentem volna, de azt nem vettem komolyan: a cicimen nagyon látszottak az erek, de sem a formája, sem a mérete nem változott, nem feszült. A húgom is innen tudta, hogy terhes és egy kolléganőm is, pedig ő még mensizett is egyet a babával.
2012. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem,ikerterhesség volt.Nem vettem észre semmit, 9 hétig futás,úszás,szauna...Furcsa volt nem úgy teljesítek...Utána álmosság, és ennyi volt a tünet,szinte végig .

Most ismét babás vagyok,egy bébi van.Elég hamar észre is vettem,nagyon rosszul vagyok,émelygés,hányinger ,undor,eszek mindent édes-sós-savanyú.brrrr...nehezen viselem. 12heteske

2012. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem vagyok egyedül... :)
2012. febr. 12. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!