Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 gyerekesek! Mennyivel...

3 gyerekesek! Mennyivel nehezebb 3 gyerkőccel az élet, mint 2-vel?

Figyelt kérdés
Tervezzük a 3. babát. A nagyobbik 5, a kicsi 2,5 éves. Akiknek kb. ekkora korkülönbség van a gyerekeik között, megosztanák a tapasztalataikat?
2012. márc. 13. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi vagyok!

Fiam 10 lányom 3 lesz nyáron, most 15 hetes vagyok.

Kicsit félek, mert kettővel sem könnyű!

2012. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek:

A 10 éves már nem is számít annyira gyereknek, dolgod nincs vele (fenekét kitörölni, inni adni ha szomjas vagy banánt pucolni neki). Ő már önellátó. Így tulajdonképpen 2 kisgyereked lesz csak.


Kérdezőnek:

hát nálunk húzós. A baba egy sírós-nemalvós-hasfájós érzékeny baba lett, és mellette ugye a másik kettő... fárasztó nagyon. De lehet neked eszik-alszik babád lesz és észre se fogod venni.

2012. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem három gyermekem van 9.5 a két fiu es egy kislány 2.5 eves.Nem könnyü.
2012. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Kedves második, első válaszoló vagyok.

Az igaz, hogy a fiam már önálló kamaszodó "nagyfiú", viszont igaz a mondás, kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond.

Fiam kitűnő tanuló, jó eszű gyerek, de ezért az eredményért én is teszek eleget, sokat foglalkozom vele.

Tehát hiába nem kell kitörölni a fenekét, más dolgok is vannak, amit figyelembe kell venni.

2012. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 és fél, 2 és fél és 11 hónaposak a gyerekek. Az első kettő még sima ügy volt. De így hárman azért már sok. Bár én sokszor kérdezem azt, hogy biztos, hogy a harmadiktól lettek sokak, és nem attól, hogy a két nagyobb nagyobb lett?
2012. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fúúú, hát nem hoztátok meg a kedvem igazán. Remélem lesz, akinek pozitív tapasztalatai is lesznek. Köszi az eddigi véleményeket!
2012. márc. 13. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nálunk nagyobb volt a korkülönbség: lányaim 12 és 10 évesek voltak,amikor megszületett a kisfiam. Tervezett baba volt,jó volt újra egy picivel foglalkozni,lányok is imádják.Habár rossz alvó volt ( anno a lányok is)de átvészeltük.Most 3 éves,a lányaim a kamaszkor kellős közepén.Már nem olyan cuki nekik,szeretnek egyedül a szobájukba vonulni,a kisfiam meg menne be hozzájuk...szóval nálunk most vannak súrlódások.De szerintem nálatok jól összenőnek,ne várjatok sokáig.A nagyoknak mindig kéznél voltam,akkor is ha a cicin lógott a baba,de bármikor tudtam velük is foglalkozni.Szerintem szép,jó és így teljes a családunk!!!
2012. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!