Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 kicsi gyerekkel ( 5 és 3...

3 kicsi gyerekkel ( 5 és 3 évesek és 5 hónapos a legkisebbik) hogyan zajlik az élet panel vagy emeletes lakásban? Most költözünk vissza kertesből.

Figyelt kérdés
Elképzelni se tudom egyenlőre hogy hogy fognak ott pl. motorozni, biciklizni, szaladgálni? A picike beton játszótéren? Elnézést, nem akarom bántani aki panelban lakik, én is laktam szerettem is, de akkor csak 1 baba volt. Akinek kicsi gyerekei vannak, hogy telik egy nap mit csináltok hova jártok hogy kint is legyetek mindennap, főleg jó időben, tavasszal, nyáron ? Köszönöm előre is!

2012. márc. 2. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
3,5 éves 2,5 éves és 11 hónaposak a gyerekeim. Panel, 7. emelet. A lakótelepünkön egy normális játszótér van kb. 10 perc sétányira. Odáig bicikliznek/motoroznak/babakocsinak. Ott zárt területen játszhatnak. Aránylag tiszta, vannak hasonló korú gyerekek. Ennyi. Év közben járnak óvodába, bölcsődébe így ott élik ki magukat.
2012. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm! A középsőm eddig nem járt oviba, csak a nagy. Főleg a 3 hónapos nyári szünettől tartok...:( Eddig csak kimentünk az ajtón, ott volt a kert, kertészkedtünk, kint éltünk gyakorlatilag elképzelni se tudom mi lesz nyáron a panelban biztos belerázódunk, csak még egyáltalán nem látom hogy:(
2012. márc. 2. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak két picivel voltam, nyáron mentünk mindenfelé, volt, hogy reggel bevágtam a babakocsi aljába a takarót, pelenkát, banánt vagy almát, homokozócuccot, aztán húztunk ki a Margitszigetre vagy a Ligetbe. Legalább a lakást sem rombolták szét.

Nézz körül a környéken, mert már sok játszóteret felújítottak.

2012. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Igen, elég gáz ez, igazad van. Tény, hogy nyáron választhattam, vagy úszik a lakás csúszik a kaja és lemegyünk, hogy kitombolják magukat, vagy itthon serénykedem és rombolják közben a lakást. Neked sokkal jobb lehetett, hiszen ha látod a gyerekeket az udvaron miközben megfőzöl már előrébb vagy! Hova költöztök, melyik kerületbe? Mert azért vannak csodás fővárosunknak is szebb részei.
2012. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem budapestiek vagyunk, egy másik városról van szó.
2012. márc. 2. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyagi okokból kell elköltözzetek? Ne haragudj tudom,hogy diszkrét kérdés nem is muszáj rá válaszoljál, csak gondoltam megkérdezem.

Mi kertes házba élünk,de ha nem így lenne akkor valószínű reggel felkelünk kis játék,mese addig én összekapok pár dolgot és már mennénk is el,egy parkba motor stb. egy zsákba a babakocsin két gyerek a két oldalamon. Vagy uszodába aztán beülnénk sütizni...Biztos,hogy nem ülnék otthon,fognám magam és mennék.

2012. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Anyagi okokból. Hát igen mondjuk, csak az állandó "menésnek" ugye van anyagi vonzata is uszoda pl. nem 2 forint, és jó persze készülhetek mindih mindenből hazaival (inni ennivaló pelus ruha stb.) de ez 3 gyerekre jó nagy pakk és szervezés meghát így is úgy is becsúszik valami kis plusz, és az utazás is pénzbe kerül ugyebár:( itt csak kimentünk az udvarra és kész.
2012. márc. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!