Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj ha nem időben viszem a...

Baj ha nem időben viszem a lányomat a 2éves státuszvizsgálatra? Mi van akkor ha el sem viszem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Megteheted, hogy nem viszed. Nagy dolgok ott nem történnek. De ha mégis van valami problémája, amit laikus anyukaként te nem látsz, akkor arra a doktornéni felhívja a figyelmet.

Az, ha csak később mész, az sem baj. Mi is 1-2 hónap csúszással mentünk, mert épp a szülinapja környékén nem is voltunk itthon.

2012. márc. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem időben viszed nem gond,mert tényleg semmi extra nincs ott,de neked kötelességed elvinni!!!Ha nem viszed,akkor ne lepődj meg egy felszólító levelen első körben,ez a szabály,ezekre a státuszokra el kell vinni.Max 20 perc az egész egyébként.
2012. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem akarom elvinni csak kíványcsiság! 1hete töltötte 2évet,de pont nem vagyunk itthon,és egy darabig nem is leszünk.
2012. márc. 16. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!en se vittem meg mi 23-an toltottuk a ket evet!mindenki azt hangoztatja h meenyi beteg gyerek van meg h skarlat jarvany meg egyeb finomsagok!meg sem tudom mondani hala istenek h mikor volt utoljara beteg nemh oda vigyem es ossze szedjen vmit!majd 1-2het mulva elviszem!Semmi gond nem lesz csak azert majd vidd el te is!!!
2012. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vittem ebbe a nagy járványos időszakba, felhívtam a védőnőt, hogy tudjon rólunk, hogy nem vesztünk el, nálunk minimum egy délelőtt a státusz, mert a doki késik, aztán kávézgatnak, meg van ezer gyerek, nagyon rosszul működnek a dolgok, és nem ülünk ott ezer nyavalya között. Semmi gond nem volt belőle, majd megyünk ha lecseng a járvány.
2012. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!