Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassuk át a rácsos...

Hogyan szoktassuk át a rácsos ágyból a leesésgátlós ágyra lányomat?

Figyelt kérdés

16 hónapos lesz, nyáron érkezik a kistesó,ebben a hónapban tervezzük neki megvenni a leesésgátlós ágyat.

Van valami "trükk",ami bevaálik,vagy csak egyszerűen el kell neki mondani,hogy már nagylány és ezen fog mostantól aludni??

Nálatok könnyen ment az átszokatás???


2012. márc. 7. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Együtt ha elmennétek az üzletbe kipróbálni?Elmondani neki esetleg hogy ő már nagylány,és mit szólna ilyen szupi ágyikóhoz.Én nem csináltam nagy ügyet ebből,ezt mondtam,örömmel aludt a másik ágyban első perctől.
2012. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Az én kisfiam nagyon szerette az új ágyát,tele van macimintával így aludni is szívesen ment bele.Előszőr csak délutánra aludt ott majd este is és mellette feküdtem egy szivacson pár napig mert eleinte leesett,de ma már nincs vele gond,pár hete alszik a gyerekágyba.2éves.
2012. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk ez úgy ment, hogy pár nappal előtte már mondtam neki, hogy kap új ágyat, szép királylányosat. :)

Aztán megvettük, este összeraktuk, és másnap délután már azon aludt. Tettem mellé egy matracot, hogy ha leesne, akkor arra essen. De nem esett le. Már aznap este is abban aludt.

Estére még beteszek egy plusz leesésgátlót, de pár napja hajnalban, ha be kell takarni, vagy iszik, ki szoktam venni. De így sem esett még le. Szóval szerintem ma vagy holnap megpróbálom, hogy egyáltalán nem teszem be.

Nekünk amúgy olyan az ágy, hogy fejnél és lábnál van pereme, középen van a lyuk, ahol le lehet jönni.

2012. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nálunk nagyon egyszerű volt, csak lecseréltük az ágyat és kész, elmondtuk, hogy mától ez az ágya. Nagyon örült neki, mert nagyobb is mint a kiságya volt, és nem korlátozzák rácsok. Szerintem fordítva nehezebb lenne, ha a rácsosba kéne beleszoktatni,így viszont neki is szabadság érzetet ad, hogy bármikor kijöhet, ha felkelt, nem kell megvárnia amíg kiveszik, stb.

Amit érdemes, hogy az első időkben arra a részre, ahol nincs leesésgátló, egy matracot vagy pár párnát rakjatok a földre, ha véletlenül legurulna ne üsse meg magát.

Sok sikert, de biztos könnyen megy majd nektek is! :)

2012. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen ágyat gondoltunk neki, hát remélem tényleg olyan egyszerű lesz,ahogy írtátok. És nem fog azon a kis helyen lezuttyanni:):)

2012. márc. 7. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Jaj nagyon szép,biztos szivesen fog benne aludni.1. voltam
2012. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi mind a 2 gyerekkel ugy csináltuk hogy amíg meg nem szokta mellettük feküdtem az ágyba amíg elaludtak utána halkan kimentem a szobából! Egy idő után hagytam hogy maguk feküdjenek néha benéztem rájuk de elaludtak maguktól! egy kis lápa ég ha valami baj van és oda akarnak jönni vagy nekem kell menni de megszokták!
2012. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuper ez az ágy, nekünk ugyanilyen van más mintával, és középen van a leesésgátló. Biztos nagyon fog neki tetszeni, már a minta miatt is :) (4.voltam)
2012. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dögös, csajos ágyikó, biztos simán meg majd! :-)
2012. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!